Завод POLAIR

 

polair_logo

ТОВ ХОЛОДСЕРВІС є офіційним дистриб’ютором виробника Polair, здійснює прямі поставки обладнання з заводу

Для консультації телефонуйте 050-435-4455098-535-4455

 

polair_2     polair_3

Устаткування торгової марки POLAIR випускається на заводі Полаір – найбільшому в Європі сучасному високоавтоматизованому виробничому комплексі. Завод розташований в м Волжск (республіка Марій Ел). Завод має повний цикл виробництва з конвеєрної складанням. Проектна річна продуктивність складає: 153 000 холодильних шаф, 105 000 моноблоків і спліт-систем, 2 500 000 м2 сендвіч-панелей. Завод оснащений обладнанням провідних світових виробників: Salvagnini, Stam, Cannon, Mossini, Amada. Особливості технологій виробництва дозволяють виготовляти обладнання, яке перевершує існуючі аналоги за якістю і надійності. Цільнозаливний корпуси шаф, панелі для камер, а також двері і дверні блоки проходять заливку на сучасних автоматизованих лініях.

Виробничий комплекс має в своєму розпорядженні власними потужностями з виробництва теплообмінників для холодильних шаф і моноблоків, що дозволяє розробляти і проектувати наше обладнання виходячи з побажань споживача, а не орієнтуватися на обмеження стандартних моделей, пропонованих на ринку. Підприємство має власний дослідним центром і сучасної унікальної випробувальною лабораторією, сертифікованою відповідно до державних стандартів. Крім того, випробувальна лабораторія підприємства – єдина в Східній Європі – сертифікована відповідно до жорстких вимог PepsiCo. Фахівці центру постійно працюють над поліпшенням і удосконаленням устаткування, що випускається і розробкою нових зразків продукції. Будь-якої зміни обладнання або технології виробництва окремих вузлів передує розрахунок з подальшим виготовленням дослідних зразків і їх серйозними випробуваннями. Потужності і оснащення випробувальної лабораторії заводу дозволяють точно і всебічно проводити як параметричні випробування дослідних зразків, так і періодичні випробування устаткування, що випускається. Вся продукція підприємства сертифікована відповідно до вимог ГОСТ РФ. Крім того, все обладнання сертифіковане на відповідність європейським вимогам електробезпеки (CE).

ЯКІСТЬ ПРОДУКТУ ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА

Основа обладнання ТМ POLAIR – це поєднання сучасних технологій виробництва, скоєних конструкторських рішень і використання комплектуючих від світових лідерів, які підтвердили статус експертів у своїй галузі десятиліттями успішної роботи. Контроль якості Компанія починає на стадії вибору постачальників матеріалів і комплектуючих виробів. Для цього введена система постійної оцінки постачальників за багатьма параметрами. Розуміючи, що купуються матеріали і комплектуючі вироби в сукупності впливають на якість готової продукції, ми працюємо тільки з перевіреними європейськими і російськими виробниками. Багаторівнева система контролю якості побудована і на виробництві. Вона починається на етапі вступу комплектуючих і сировини, триває на всіх етапах технологічного процесу до моменту відвантаження продукції. Кожен екземпляр готового обладнання (холодильних шаф, спліт-систем і моноблоків), перед присвоєнням йому заводського номера, проходить випробування, під час якого перевіряються основні параметри холодильної системи. Всі контрольовані параметри фіксуються комп’ютером і зберігаються в базі даних без терміну давності.

 

polair_4 polair_5

 

Процес виробництва на підприємстві постійно розвивається і модифікується з метою зниження навантаження на навколишнє середовище. На заводі впроваджені системи замкнутого використання води; сучасні котельні та опалювальні системи знижують споживання газу і електроенергії; впроваджується ефективна система управління споживанням електроенергії. Підприємство використовує екологічно безпечну систему заливки ППУ. Компанія робить все, щоб обладнання TM POLAIR було екологічно безпечним для навколишнього середовища. Для цього відповідно до Монреальським протоколом, який був ратифікований Росією, обладнання, що випускається переведено на озонобезпечні холодоагенти R134a і R404A. Цілі серії продукції вже сьогодні доступні з використанням холодоагенту R290, який задає нові стандарти екологічної безпеки. Поточні моделі холодильного обладнання використовують останні розробки для зниження енергоспоживання і мінімізації впливу на навколишнє середовище: енергозберігаючі контролери та вентилятори, економічні компресори світових лідерів у виробництві компресорного обладнання, енергозберігаючі електричні схеми, LEDосвещеніе. Все це дозволяє не тільки знизити вплив на навколишнє середовище, але і дає можливість користувачу обладнання досягати значної економії при роботі обладнання.

 

polair_zavod