Промислові холодильники купити в Україні Херсон ТОВ ХОЛОДСЕРВІС

 

КАТАЛОГ ПРОМИСЛОВИХ ХОЛОДИЛЬНИКІВ

 

Промислові холодильники купити в Україні

Скільки коштує промисловий холодильник

Вартість охолоджуючого приладу для промисловості залежить від виду пристрою, його потужності, габаритів, місткості, вбудованих функцій і режимів управління. Наприклад, ціна промислового холодильника для магазину від 10 000 гривень, в той час як холодильна камера коштує від 24 тисяч гривень.

Серед усіх представлених на ринку холодильних установок найбільшою популярністю в Україні в категорії “холодильні шафи” користується Polair (ціна в середньому 16 000 грн.), В категорії “холодильна вітрина” – Айстермо (середня ціна 30 000 грн.), “Холодильна камера” – Polair (близько 24 000 грн.), “морозильна шафа” – Капрі (в середньому 38 000 грн.).

На нашому сайті є зручна система фільтру, за допомогою якої ви можете відсортувати потрібні товари за категоріями, популярності, цінами. Скористайтеся нею, щоб зробити правильний вибір.

Види виробничих холодильників

Промислові холодильники купити в Україні

 

Промислові холодильники бувають наступних видів:

  • Базисні – використовуються для тривалого зберігання харчових продуктів з метою формування запасу. Мають невелику потужність і невисокі показники охолодження.
  • Портові – ці апарати є проміжною станцією між вивантаженням з одного виду транспорту і перевантаженням на інший.
  • Розподільні – використовуються для сезонного зберігання продуктів. Відрізняються великою ємністю.
  • Торгові – застосовуються для не тривалого зберігання харчових продуктів в магазинах, ресторанах, торгових складах і т.д.
  • Транспортні апарати підтримують необхідні температури та вологості умови при перевезенні на різних видах транспорту.

Застосування холодильного обладнання в різних галузях харчової промисловості

Жодне харчове виробництво просто немислимо без використання сучасного, надійного і високопродуктивного промислового холодильного обладнання. На підприємствах рибо- і м’ясопереробки, в агропромисловому комплексі, на птахофабриках і м’ясокомбінатах, воно застосовується для того, щоб протягом тривалого часу зберігати готову продукцію і сировину. Наші плиткові скороморозильні апарати встановлені на м’ясопереробних комбінатах і рибозаводах на всій території України.

 

Промислові холодильники купити в УкраїніПромислові холодильники купити в УкраїніПромислові холодильники купити в УкраїніПромислові холодильники купити в Україні

Застосування для м’яса       Застосування для птиці        Застосування для риби     Застосування для молока

Саме від безвідмовної роботи і своєчасного обслуговування холодильного обладнання часто залежить не тільки економічна ефективність функціонування торговельних підприємств, магазинів і харчових виробництв, але часто і їх діловий імідж. Адже якщо через поломки «холодильників» кінцевого споживача на стіл потрапить неякісний продукт, то це загрожує не тільки неприємностями з боку наглядових та контролюючих органів, а й неминучою втратою довіри з боку покупців, а це в бізнесі – найстрашніше, що тільки може бути. Тому ТОВ «ХОЛОДСЕРВІС» в якості комплектуючих використовує тільки найнадійніші агрегати виробництва всесвітньо відомих компаній: Bock, Bitzer, Alfa-Laval, Danfoss, Thermоfin та інших. Крім того, ми встановлюємо ефективні системи контролю, моніторингу роботи та захисту, що дозволяють забезпечити безпечну експлуатацію холодильного обладнання.

Типи холодильного обладнання

Льодогенератори рідкого льоду

Льдогенератор рідкого льоду є лідером в галузі виробництва холодильного технологічного устаткування, наша компанія ХОЛОДСЕРВІС впроваджує у виробництво установки, засновані на використанні найпередовіших технологій, зокрема, льодогенератори рідкого льоду. На відміну від «звичайного», лускатого або гранульованого льоду, рідкий дозволяє забезпечити набагато більш тривале зберігання продуктів без втрати їх властивостей. Наприклад, якщо свіжовиловлену рибу обробити рідким льодом, то вона може зберігатися двадцять діб. Справа в тому, що рідкий лід з усіх боків щільно огортає продукт і повністю перекриває доступ до нього повітря. Льодогенератори рідкого льоду мають дозвіл на застосування з харчовою продукцією і використовуються в якості холодильного обладнання для магазинів.

Промислові холодильники купити в УкраїніПромислові холодильники купити в УкраїніПромислові холодильники купити в Україні

Камери шокової заморозки

Багато харчових продуктів з тих чи інших причин не можна заморожувати в блоки. Так буває тоді, коли дуже важливо зберегти їх початковий вигляд, або ж передбачається подальша поштучна фасування м’яса, риби або напівфабрикатів. В цьому випадку використовуються камери шокової заморозки. Вони працюють по циклічності принципом і відносяться до типу агрегатів періодичної дії і практично не вимагають ремонту холодильного обладнання.

Промислові холодильники купити в УкраїніПромислові холодильники купити в УкраїніПромислові холодильники купити в Україні

Холодильні камери

Цей різновид холодильного обладнання є, мабуть, найбільш поширеною. Холодильні камери бувають середньо- і низькотемпературні, розрізняються за обсягами і сфері застосування. На промислових підприємствах, де потрібно одночасно зберігати великі обсяги сировини або готової продукції, застосовуються холодильні термінали або промислові холодильники, а на підприємствах торгівлі, магазинах і на невеликих харчових виробництвах – комерційні холодильні камери невеликих розмірів. Холодильні камери відносяться до типу установок постійного дії і використовуються в основному для зберігання продуктів харчування.

Промислові холодильники купити в УкраїніПромислові холодильники купити в УкраїніПромислові холодильники купити в Україні

Компресорні холодильні агрегати та установки

Наша компанія пропонує своїм клієнтам практично весь спектр компресорних холодильних агрегатів і установок, які використовуються переважно при оснащенні плиткових швидкоморозильних апаратів великої продуктивності, в камерах шокової заморозки і невеликих швидкоморозильних установках для холодильних камер. Компресорні холодильні установки відносяться до універсального типу установок і використовуються для заморозки, зберігання, охолодження.
Промислові холодильники купити в УкраїніПромислові холодильники купити в УкраїніПромислові холодильники купити в Україні

Залишити відповідь