uvlazhnitel_vozduha_ovoshechranilisha

Зволожувач повітря

Характеристики

Виробник

Вдох-Нова
Країна виробникУкраїна
Гарантійний термін

12 (міс)

Опис

Більшість овочесховищ обладнані холодильними агрегатами підтримки температури 0 – +5 гр.С або + 12- + 15 гр.С., в залежності від збережених овочів і фруктів. При цьому вологість в холодильній камері знижується через конденсованих її на испарителях холодильних агрегатів. Ультразвукові зволожувачі добре зарекомендували себе в холодильних камерах. Переваги очевидні. Утворений водяний туман настільки дрібний і летючий, що не дає конденсату на поверхнях камери і збережених овочів, добре перемішується з повітрям, повністю випаровується. Діаметром краплі туману від 1 до 5 мкм.) Робить її добре летючої, (туман добре поширюється по всій камері) і бистроіспаряемой.

Ціна 10 500 грн.

Зволожувачі повітря

Купити, замовити будь-які зволожувачі повітря для овочесховищ, складів, камер зберігання в Херсоні – ХОЛОДСЕРВІС. Також ми доставляємо, встановлюємо і обслуговуємо зволожувачі повітря.

Найчастіше питання вологості повітря в приміщенні вважається другорядним. Однак недотримання рівня вологості призводить до порушення мікроклімату в приміщенні, що загрожує негативними наслідками. Стабільна вологість важлива не тільки в повсякденному житті людини, але також в комерційній, виробничої та промисловій сферах діяльності. Так, для підтримки сприятливого мікроклімату в приміщенні застосовують спеціальне обладнання – зволожувачі.

Особливості промислових зволожувачів

Промислові зволожувачі – це спеціалізоване високопродуктивне обладнання, за допомогою якого вдається вирішити питання сухості повітря в приміщенні. Продуктивність і, відповідно, що охоплюється площа залежать від потужності приладу. Для складських та холодильних приміщень потрібні агрегати високої потужності. Підтримка оптимального температурного режиму і рівня вологості допомагає підвищити термін зберігання продукції. Наприклад, відносна вологість холодильних камер для зберігання ягід, фруктів і овочів повинна бути в діапазоні від 90 до 95%. Такий показник допомагає уникнути передчасного всихання і псування продукції. Сучасні системи зволоження рівномірно зволожують повітря в приміщенні і запобігають утворенню конденсату на продуктах. Незважаючи на високу продуктивність, велика частина промислових зволожувачів характеризується низькою шумопроізводітельностью і відсутністю відчутного вібраційного режиму.

Застосування промислових зволожувачів повітря

Професійні високопотужні системи зволоження мають широкий спектр застосування. Що стосується холодильних і складських приміщень, агрегати можуть використовуватися в: холодильних камерах і холодильно-складських приміщеннях для зберігання зелені, ягід і плодовоовочевої продукції; винних погребах; кліматичних камерах для харчового виробництва; кліматичних камерах для зберігання і дозрівання тіста і виробів з тіста, ковбас і сирів; каналах припливної вентиляції.

Різновиди виробничих зволожувачів повітря

За типом монтажу агрегати бувають підлогові і настінні. За принципом дії прилади класифікують на: ізотермічні парові; газові; зволожувачі з електродами; ультразвукові; канальні; на основі форсунок; автомайзери.

Розібратися з технічними параметрами і підібрати оптимальний зволожувач повітря допоможуть фахівці «ХОЛОДСЕРВІС». Дзвоніть прямо зараз!

Залишити відповідь