kompressor_sanyo

Компресори Sanyo C-SBN

Характеристики

Виробник
Sanyo
Застосовувані холодоагентиR404A, R22
Гарантійний термін

12 (міс)

Опис

Dalian SANYO Compressor Со. Ltd. об’єднана компанія, до складу якої входять Японська компанія SANYO Electric, Групи Dalian Bingshan і Японська Корпорація Sojitsu, частка інвестицій яких становить 55%, 40%, 5% відповідно.
Фірма була заснована і отримала сертифікат на виробничу діяльність в тисяча дев’ятсот дев’яносто четвертому році, а вже в тисяча дев’ятсот дев’яносто восьмому році випустила перший Scroll compressor.
Завод з виробництва спіральних компресорів оснащений сучасним обладнанням, в тому числі верстатними центрами c ЧПУ типу CNC, автоматизовані випробувальні станції і новітніми технологіями контролю якості.
Всі компресори, без винятку, проходять перевірку, для того, щоб підтвердити достовірність багаторічного режиму майбутньої експлуатації.
Виробнича потужність складає приблизно 850 000 компресорів на рік.
Спіральні компресори застосовуються для кондиціонування повітря у виробничих і торгових приміщеннях, охолодження камер торгових організацій з будь-яким температурним режимом.
Інша продукція, вироблена на цьому заводі, включає напівгерметичні компресори (2-20 HP) і різні типи компресорно-конденсаторних агрегатів, включаючи з ротаційним повітряним охолодженням, спіральні, напівгерметичні з повітряним охолодженням і водяним охолодженням.
В даний момент компанія володіє двома заводами SANYO, які знаходяться в місті Далянь, Китай.
Заводи мають сертифікати ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, a всі компресори, що поставляються в Європу мають сертифікати VDE / TUV, що підтверджують безпеку продукції.
Фірма знаходиться в безперервному інноваційному розвитку і виготовляє відмінні пропозиції спецобладнання чудової якості.

Компресор Sanyo C-SBN 263H8H

Ціна 16 000 грн.

Компресор Sanyo C-SBN 353H8H

Ціна 17 300 грн.

Залишити відповідь