kompressor_kherson

Компресор Tecumseh CAJ4517E

Характеристики

Виробник

Tecumseh
Країна виробникФранція

Опис

Компресори Tecumseh займають лідируючі позиції серед різноманітного асортименту конкурентів. Лінійка цих компресорів дозволяє перекрити потреби як побутової / комерційної холодильної техніки так і промислової. Ці компресори заслужили добре ставлення до себе за рахунок своєї якості, великого моторесурсу і тихій роботі.

Ціна 3 800 грн.

Компресори Tecumseh купити в Україні

Холодильні компресори Tecumseh виробляються всесвітньо відомим міжнародним виробником Tecumseh Europe Lunite Hermetique і відповідають всім сучасним вимогам і європейським стандартам. Продукція даної торгової марки заслужила свою популярність завдяки широкому діапазону температури кипіння холодильного агента і холодильної потужності. Більше 75 років ефективні і надійні компресори Tecumseh повсюдно використовують для оснащення холодильних камер, вітрин, шаф, і іншого торгового холодильного обладнання.

Компресор герметичний Tecumseh

Компресор герметичний Tecumseh – ваш оптимальний вибір на шляху до стабільної роботи холодильного обладнання

У ХОЛОДСЕРВІС можете купити, або замовити компресор Tecumseh поршневий, герметичний, двох компресорні агрегати, холодильні агрегати та ін. Ми пропонуємо вам придбати найбільш популярні моделі низькотемпературних, середньо- і високотемпературних компресорів Tecumseh Europe, які представлені у нас в каталозі з доставкою в усі міста Україна (Харків, Полтава, Чернігів та ін.).

Компресори Tecumseh купити з доставкою по Україні

Якщо вам потрібно купити оптом компресори Tecumseh Europe (L’UNITE HERMETIQUE) і ви шукаєте постачальників з найкращого ціною – телефонуйте нам. У нас діє гнучка система знижок для оптових покупців. Телефонуйте менеджерам за телефонами, вказаними на сайті, для отримання більш докладної інформації.

Залишити відповідь