dverb_holodolnaya

Двері холодильні, морозильні - продаж і установка

Характеристики

Країна виробникУкраїна
Наявність утеплювачаТак
Ширина0.8 (м)
Висота1.8 (м)
Вага20.0 (кг)
Гарантійний термін

12 (міс)

Опис

Двері холодильні, морозильні в асортименті, орні і відкоти, наповнювач пінополіуретан 42кг / м.куб., Високоякісна фурнітура виробництво Італія. Продаж, доставка, монтаж.

Ціна 7000 грн.

Морозильні / холодильні двері

Купити, замовити будь-які морозильні і холодильні двері в Херсоні – ХОЛОДСЕРВІС. Також ми доставляємо, встановлюємо і обслуговуємо холодильні та морозильні двері.

Морозильні і холодильні двері забезпечують підтримку виставленого температурного режиму в низько- і середньотемпературних холодильних камерах. Від міцності і ергономіки дверних блоків залежить товарний вигляд і термін зберігання продукції. Купити морозильні і холодильні двері кращих виробників можна на сайті компанії «ХОЛОДСЕРВІС».

Сфера використання холодильних і морозильних дверей

Що собою являють двері холодильних камер? Це міцні металеві сендвіч-панелі з термоізоляційним наповнювачем. Для підвищення експлуатаційного терміну конструкції застосовується окантовка алюмінієвим профілем. Зовнішня поверхня сендвіч-панелей має полімерне покриття, яке підвищує ударостійкість і збільшує ступінь зносу дверного блоку.

Холодильні та морозильні двері застосовуються для термоізоляції дверних блоків. Основна сфера застосування – це холодильні складські приміщення, овочесховища, м’ясопереробні підприємства, супер- і гіпермаркети і т.д.

Варіанти конструкцій

Сучасний ринок холодильного обладнання пропонує великий вибір дверних блоків. Представлені на ринку моделі відрізняються розмірами, товщиною, варіантом виконання, способом монтажу і ергономічними деталями. Крім розмірності, одним з головних критеріїв вибору є варіант виконання. Отже, холодильні та морозильні двері бувають: одностулкові розсувні; двостулкові орні; розсувні, або відкатні.

Переваги дверних холодильних / морозильних блоків
На відміну від звичайних дверей холодильні / морозильні дверні блоки мають нижченаведені переваги: ​​порівняно невелику питому вагу; довговічність конструкції; надійну теплоізоляцію; підвищену вогнестійкість; низьку гучність; антикорозійний захист.

Крім того, варто відзначити, що холодильні та морозильні блоки легко монтуються і демонтуються. Ремонтопридатність такого обладнання на вищому рівні. Великий вибір додаткових аксесуарів, кріплень і фіксаторів виключає ймовірність затримки при ремонті, якщо виникне така необхідність.

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» не тільки займається реалізацією якісного промислового холодильного обладнання, а й пропонує професійні послуги з його обслуговування.

Залишити відповідь