autoholod

Автомобільні холодильні установки 12/24 V

Характеристики

Виробник

ALEX ORIGINAL Ltd
Країна виробникІзраїль
Гарантійний термін

12 (міс)

Опис

Автомобільна холодильна установка призначена для підтримки в ізотермічному кузові автомобіля температури (від + 6ºС до -20ºС). що дозволить доставити вантаж без втрати його якості.

Встановлюється на ізотермічний фургон на базі шасі «ГАЗель», «ГАЗ», «ЗІЛ-Бичок», «МАЗ», FAW. IVECO, Reno, Foton, Volkswagen, DAF, Isuzu, Mercedes та інші.

Блок управління, що встановлюється в кабіні автомобіля, забезпечує автоматичну підтримку заданої температури в кузові.

Установка устаткування на автомобіль займає 3-4 дні. Гарантія-1,5 год. Можлива установка б / в обладнання.

Ціна 49 000 грн.

Автомобільні холодильні установки

Холодильне обладнання для автомобілів користується найвищим споживчим попитом. Однак кожен водій може розібратися з величезним асортиментом холодильних установок для транспортних засобів. Допомогти у виборі та купівлі автомобільної холодильної установки може компанія «ХОЛОДСЕРВІС» і її висококваліфіковані фахівці.

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» має репутацію надійного і перевірено роками постачальника промислового і специализированна холодильного обладнання. Ми пропонуємо холодильні установки на автомобілі від провідних світових виробників. Такого типу обладнання забезпечує теплоізоляцію і підвищує ізотермічні властивості фургона (кузова).

При добірка холодильного обладнання на авто наші фахівці враховують Не тільки побажання замовника, а й різні технічні параметри і характеристики:

• тип транспортного засобу (авторефрижератор, рефрижераторний вагон, рефрижераторне судно або рефконтейнер)
• клас, який визначає діапазон поддерживаема температурного режиму;
• принцип роботи і джерело живлення;
• термін зберігання і оптимальні умови для транспортування продукції;
• ціновий сегмент.

Експлуатація автомобільних холодильних установок здійснюється при температурі повітря від -40 до +40 ° C. НЕ менш важливо Ознайомитися з умовами навколишнього середовища і кліматичних особливостей регіону. Наприклад, вологе повітря призводить до розвитку корозії. З цієї причини потрібно подбати про наявність антикорозійного покриття на установці.

Холодильна установка на автомобіль – запорука правильного зберігання і успішного транспортування продукту. Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує Вашій увазі три види холодильного обладнання:

1. Налаштування з прямим приводом.
2. Обладнання з евтектичного плитами.
3. Автономного типу обладнання.

Ми допоможемо підібрати автомобільну холодильну установку відповідно до обраним температурним режимом, інтенсивністю експлуатації та цільовим призначенням. Якщо такого обладнання НЕ виявиться на складі, ми оформимо доставку під замовлення. Зверніть увагу, що ми здійснюємо доставку товару оперативно, оскільки працюємо безпосередньо з багатьма виробниками специализированна холодильного обладнання для різних типів транспортних засобів.

Залишилися питання? Або вже готові оформити замовлення на покупку автомобільної холодильної установки? Телефонуйте нам прямо зараз!

Залишити відповідь