Торгове холодильне та технологічне обладнання

Холодильне обладнання є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, пов’язаного з продуктами харчування. Вибір надійного постачальника холодильного обладнання – це запорука успіху і високої конкурентоспроможності Вашої фірми, впевненості в тому, що ваша продукція завжди буде свіжою і якісною.

vitrina
oborudovanie_dlya_supermarketa
oborudovanie_dlya_supermarketa

ТОВ «Холодсервіс» є офіційним дистриб’ютором відомих українських і зарубіжних виробників, здійснює прямі поставки обладнання із заводів виробників. Компанія виконує повний комплекс робіт по запуску магазинів будь-яких форматів: від надання консалтингових послуг з розробки проектів, поставки, монтажу та сервісу холодильного і торгового устаткування. Крім поставки холодильного і торгового устаткування компанія ТОВ «Холодсервіс» здійснює комплексне оснащення технологічним і тепловим обладнанням підприємства громадського харчування, хлібопекарень і кондитерських цехів будь-якої потужності.

Основою компанії є високий професіоналізм співробітників, який дозволяє вирішувати комерційні завдання на будь-якому рівні. Ми допоможемо вам розробити дизайн-проект і підібрати холодильне, торгове, промислове і технологічне обладнання, найбільш підходяще для Вашого бізнесу. Кваліфіковані фахівці швидко і якісно виконають монтаж і налагодження обладнання, проведуть сервісне профілактичне обслуговування і при необхідності ремонт.

oborudovanie_dlya_kuchni
oborudovanie_kafe
oborudovanie

Завдяки досвіду, накопиченому за роки роботи на ринку професійного обладнання, пропонований нами товарний асортимент і комплекс послуг дозволяють реалізовувати проекти будь-яких рівнів складності і займати всі ніші ринку торгового і технологічного устаткування.

Обравши нашу компанію, Ви можете бути повністю впевненими, що знайшли надійного партнера для себе і стабільного функціонування свого бізнесу на довгі роки.

Приклади робіт

holod

Виносний холод для Велика Кишеня

Виносний холод
Магазин Велика Кишеня
Миколаїв

shop

Холодильне обладнання


Холодильне обладнання
Мережа магазинів
Херсон

terminal

Термінал

Термінал

Продаж і монтаж торгового холодильного та технологічного обладнання на Півдні України: Херсон, Миколаїв, Одеса, Каховка, Нова Каховка

Професійне холодильне обладнання – це невід’ємна частина бізнесу, пов’язаного з продуктами харчування. Запорука успіху компанії безпосередно залежить від Вибори надійного постачальника торгового холодильного та технологічного обладнання. Якісний товар – запорука зростання конкурентоспроможності фірми. Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» широко представлена ​​на Сайти Вся професійного торгового холодильного та технологічного обладнання на Півдні України: Херсон, Одесі, Миколаєві, Івано-Франківську. Перевага Нашої компанії Полягає в прямому співробітніцтві з провідними світовими виробника промислового холодильного обладнання. Ми Працюємо без посередників, тому завжди дотрімуемося домовленостей относительно термінів Виконання замовлень.

 

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» надає Професійні послуги наступних напрямків:

 

 • Проектування об’єктів торгівлі і підприємств громадського харчування, а також систем холодопостачання.
 • Проектування індивідуального торгового холодильного та технологічного обладнання в залежності від площі і особливо торговельного майданчика.
 • Розробка оригінальних дизайнерських проектів з урахуванням вимог замовника і технічних характеристик холодильного обладнання.
 • Раціональне розміщення професійного обладнання в умовах певної торгової площадки.
 • Продаж, доставка, монтаж та виконання пусконалагоджувальних робіт торгового холодильного та технологічного обладнання.
 • Обслуговування, великий і дрібний ремонт професійних холодильних установок.

 

ТОВ «ХОЛОДСЕРВІС» Обслуговує продовольчі магазини з системою самообслуговування, мінімаркети, супермаркети і гіпермаркети, холодильні склади і камери, виробничі цехи і кухні, підприємства громадського харчування, хлібопекарні, м’ясні цехи і інші переробні виробництва.

Асортимент продукції компанії

 • Торгове обладнання
 • Торгове обладнання
 • Торгове обладнання
 • larb_morozilnaya
 • boneta
 • Торгове обладнання
 • Торгове обладнання
 • gorka_holodilnaya_florenziya
 • holodilnaya_gorka
 • regal
 • Торгове обладнання
 • morozilniy_shkaf

Холодильні агрегати, вертикальні холодильні вітрини, горизонтальні морозильні камери, камери шокового охолодження і заморозки, холодильні вітрини та стелажі, низько- і середньо температурні шафи, шафи для піци, пекарські шафи і багато іншого.

Отримати професійну консультацію або замовити торгове холодильне та технологічне обладнання – Ви можете прямо зараз по телефону 050-435-4455. Співробітники нашої компанії ознайомлять Вас з новинками на ринку професійного торгового холодильного та технологічного обладнання, а також допоможуть оформити заявку на виклик фахівця з ремонту при необхідності.