Торговельне холодильне та технологічне обладнання

Холодильне обладнання є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, пов’язаного з продуктами харчування. Вибір надійного постачальника холодильного обладнання – це запорука успіху і високої конкурентоспроможності Вашої фірми, впевненості в тому, що ваша продукція завжди буде свіжою і якісною.

vitrina
oborudovanie_dlya_supermarketa
oborudovanie_dlya_supermarketa

ТОВ «Холодсервіс» є офіційним дистриб’ютором відомих українських і зарубіжних виробників, здійснює прямі поставки обладнання із заводів виробників. Компанія виконує повний комплекс робіт по запуску магазинів будь-яких форматів: від надання консалтингових послуг з розробки проектів, поставки, монтажу та сервісу холодильного і торгового устаткування. Крім поставки холодильного і торгового устаткування компанія ТОВ «Холодсервіс» здійснює комплексне оснащення технологічним і тепловим обладнанням підприємства громадського харчування, хлібопекарень і кондитерських цехів будь-якої потужності.

Основою компанії є високий професіоналізм співробітників, який дозволяє вирішувати комерційні завдання на будь-якому рівні. Ми допоможемо вам розробити дизайн-проект і підібрати холодильне, торгове, промислове і технологічне обладнання, найбільш підходяще для Вашого бізнесу. Кваліфіковані фахівці швидко і якісно виконають монтаж і налагодження обладнання, проведуть сервісне профілактичне обслуговування і при необхідності ремонт.

oborudovanie_dlya_kuchni
oborudovanie_kafe
oborudovanie

Завдяки досвіду, накопиченому за роки роботи на ринку професійного обладнання, пропонований нами товарний асортимент і комплекс послуг дозволяють реалізовувати проекти будь-яких рівнів складності і займати всі ніші ринку торгового і технологічного устаткування.

Обравши нашу компанію, Ви можете бути повністю впевненими, що знайшли надійного партнера для себе і стабільного функціонування свого бізнесу на довгі роки.

Приклади робіт

holod

Виносний холод для Велика Кишеня

Виносний холод
Магазин Велика Кишеня
Миколаїв

shop

Холодильне обладнання


Холодильне обладнання
Мережа магазинів
Херсон

terminal

Термінал

Термінал