Торгове холодильне та технологічне обладнання

Холодильне обладнання є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, пов’язаного з продуктами харчування. Вибір надійного постачальника холодильного обладнання – це запорука успіху і високої конкурентоспроможності Вашої фірми, впевненості в тому, що ваша продукція завжди буде свіжою і якісною.

vitrina
oborudovanie_dlya_supermarketa
oborudovanie_dlya_supermarketa

ТОВ «Холодсервіс» є офіційним дистриб’ютором відомих українських і зарубіжних виробників, здійснює прямі поставки обладнання із заводів виробників. Компанія виконує повний комплекс робіт по запуску магазинів будь-яких форматів: від надання консалтингових послуг з розробки проектів, поставки, монтажу та сервісу холодильного і торгового устаткування. Крім поставки холодильного і торгового устаткування компанія ТОВ «Холодсервіс» здійснює комплексне оснащення технологічним і тепловим обладнанням підприємства громадського харчування, хлібопекарень і кондитерських цехів будь-якої потужності.

Основою компанії є високий професіоналізм співробітників, який дозволяє вирішувати комерційні завдання на будь-якому рівні. Ми допоможемо вам розробити дизайн-проект і підібрати холодильне, торгове, промислове і технологічне обладнання, найбільш підходяще для Вашого бізнесу. Кваліфіковані фахівці швидко і якісно виконають монтаж і налагодження обладнання, проведуть сервісне профілактичне обслуговування і при необхідності ремонт.

oborudovanie_dlya_kuchni
oborudovanie_kafe
oborudovanie

Завдяки досвіду, накопиченому за роки роботи на ринку професійного обладнання, пропонований нами товарний асортимент і комплекс послуг дозволяють реалізовувати проекти будь-яких рівнів складності і займати всі ніші ринку торгового і технологічного устаткування.

Обравши нашу компанію, Ви можете бути повністю впевненими, що знайшли надійного партнера для себе і стабільного функціонування свого бізнесу на довгі роки.

Приклади робіт

holod

Виносний холод для Велика Кишеня

Виносний холод
Магазин Велика Кишеня
Миколаїв

shop

Холодильне обладнання


Холодильне обладнання
Мережа магазинів
Херсон

terminal

Термінал

Термінал

Продаж і монтаж торгового холодильного та технологічного обладнання на Півдні України: Херсон, Миколаїв, Одеса, Каховка, Нова Каховка

Професійне холодильне обладнання – це невід’ємна частина бізнесу, пов’язаного з продуктами харчування. Запорука успіху компанії безпосередно залежить від Вибори надійного постачальника торгового холодильного та технологічного обладнання. Якісний товар – запорука зростання конкурентоспроможності фірми. Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» широко представлена ​​на Сайти Вся професійного торгового холодильного та технологічного обладнання на Півдні України: Херсон, Одесі, Миколаєві, Івано-Франківську. Перевага Нашої компанії Полягає в прямому співробітніцтві з провідними світовими виробника промислового холодильного обладнання. Ми Працюємо без посередників, тому завжди дотрімуемося домовленостей относительно термінів Виконання замовлень.

 

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» надає Професійні послуги наступних напрямків:

 

 • Проектування об’єктів торгівлі і підприємств громадського харчування, а також систем холодопостачання.
 • Проектування індивідуального торгового холодильного та технологічного обладнання в залежності від площі і особливо торговельного майданчика.
 • Розробка оригінальних дизайнерських проектів з урахуванням вимог замовника і технічних характеристик холодильного обладнання.
 • Раціональне розміщення професійного обладнання в умовах певної торгової площадки.
 • Продаж, доставка, монтаж та виконання пусконалагоджувальних робіт торгового холодильного та технологічного обладнання.
 • Обслуговування, великий і дрібний ремонт професійних холодильних установок.

 

ТОВ «ХОЛОДСЕРВІС» Обслуговує продовольчі магазини з системою самообслуговування, мінімаркети, супермаркети і гіпермаркети, холодильні склади і камери, виробничі цехи і кухні, підприємства громадського харчування, хлібопекарні, м’ясні цехи і інші переробні виробництва.

Асортимент продукції компанії

 • holod_service
 • zapravka_avtokonditionerov
 • holodilnaya_kamera_polair_1
 • holodilnaya_kamera_polair_1
 • holodilnaya_kamera_polair_1
 • holodilnaya_kamera_polair_1
 • holodilnaya_kamera_polair_1
 • holodilnaya_kamera_polair_1
 • holodilnaya_kamera_polair_1
 • montazh_holodilnogo_oborudovaniya
 • servis
 • kompressor_bitzer

Холодильні агрегати, вертикальні холодильні вітрини, горизонтальні морозильні камери, камери шокового охолодження і заморозки, холодильні вітрини та стелажі, низько- і середньо температурні шафи, шафи для піци, пекарські шафи і багато іншого.

Отримати професійну консультацію або замовити торгове холодильне та технологічне обладнання – Ви можете прямо зараз по телефону 050-435-4455. Співробітники нашої компанії ознайомлять Вас з новинками на ринку професійного торгового холодильного та технологічного обладнання, а також допоможуть оформити заявку на виклик фахівця з ремонту при необхідності.

Холодильні вітрини недорого з доставкою по Україні

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує великий вибір професійного холодильного обладнання від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. Доставка спеціалізованих промислових установок проводиться по Херсону, Миколаєву, Одесі, Харкову, Дніпру, Києву та іншим регіонам України. Завдяки успішній співпраці з кур’єрськими службами, компанія «ХОЛОДСЕРВІС» здійснює доставку холодильних вітрин в будь-яку точку України. Швидко, якісно і безпечно – основні переваги покупки в нашому інтернет-магазині.

Холодильні вітрини представлені в широкому асортименті. На сайті можна знайти продукцію провідних торгових марок, в числі яких Frosty, TefCold, DGD, CoolEQ, Bartscher, Ewt Inox, JUKA ( «ЮКА»), «Маріхолодмаш» (МХМ), «Айстермо» (РХМ) і ін. Представлені в інтернет-каталозі холодильні вітрини відрізняються габаритами, виробничими і функціональними можливостями, цільовим призначенням. «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує можливість покупки торгового обладнання для магазинів різної місткості, гіпер- і супермаркетів, кафетеріїв, ресторанів, барів, закусочних і інших об’єктів торгівлі та громадського харчування.

Морозильні і універсальні холодильні вітрини

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» – це великий вибір холодильних вітрин за доступними цінами. При цьому всі холодильні установки можна класифікувати на кілька категорій:

Холодильні вітрини. Загалом каталозі представлені найбільш популярні і затребувані серед професіоналів і звичайних користувачів холодильні установки.
Морозильні вітрини. В даному розділі можна переглянути моделі низькотемпературних установок. Основна сфера застосування – це тривале зберігання і одночасна реалізація заморожених напівфабрикатів, м’яса, птиці, риби, грибів, овочів, фруктів, ягід, сумішей і т. Д.
Холодильні агрегати універсального варіанту користування. Тут можна знайти холодоборудованіе з широким температурним діапазоном (приблизно від -5 до +5 градусів). Дана категорія вважається найбільш затребуваною серед власників торгових об’єктів і закладів громадського харчування. Універсальні вітрини застосовують для демонстрації та реалізації величезного асортименту продовольчих товарів, включаючи м’ясо і м’ясопродукти, рибу, фарш, субпродукти, заморожені овочі, фрукти, ягоди і сумішеві склади, десерти, молочну продукцію, вироби з тіста, ковбаси, сосиски і сири будь-яких сортів, закуски, салати і багато іншого. Універсальні холодильні установки активно застосовуються під час обладнання виносних точок торгівлі.
Холодильні вітрини среднетемпературного типу. Основне призначення такого обладнання – презентація товарної викладки, а також зберігання та реалізація сирів, ковбас, молочної продукції, пресервів, кондитерських виробів, м’яса, риби та інших продуктів.
Ознайомитися з технічними, експлуатаційними і міцності холодильних установок можна у відповідних розділах нашого інтернет-каталогу. Досвідчені менеджери-консультанти допоможуть з вибором і оформленням вироби.

Холодильні вітрини в Херсоні недорого

На нашому сайті представлена ​​велика кількість холодильних вітрин. Крім перерахованих вище варіантів, компанія «ХОЛОДСЕРВІС» займається постачанням і продажем установок нестандартного розміру. При необхідності виріб може виготовлятися відповідно до індивідуальних вимірами або вимогами замовника. Крім того, на сторінках нашого інтернет-каталогу можна знайти кондитерські та барні моделі, установки з динамічним або статичним охолодженням, апарати для морозива або суші, агрегати з підсвічуванням і інші цікаві варіанти.

Цікавлять ультрасучасні холодильні агрегати? «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує холодильні вітрини бізнес-класу з гнутим склом і моделі з «розумною» функцією автоматичного відтавання. Для ринкових павільйонів, міні-маркетів і невеликих торгових точок оптимальним рішенням є вітрини з прямим (рівним) склом.

«ХОЛОДСЕРВІС»: холодильні вітрини будь-якої конфігурації і на будь-який бюджет. Наша компанія пропонує гнучкі умови співпраці і неймовірно вигідні ціни. Оформити замовлення можна за допомогою спеціальної онлайн-кошики. Також передбачена можливість покупки промислового холодильного обладнання в телефонному режимі. Контактні номери телефонів вказані на головній сторінці сайту.

Наша компанія надає можливість покупки холодильних установок в розстрочку. До інших переваг співпраці варто віднести максимально швидку доставку по Україні, високий рівень клієнтського обслуговування, знижки та різні акції.

Торговельне обладнання в Херсоні

Шукаєте, де купити торгове обладнання з доставкою по Україні? На сайті компанії «ХОЛОДСЕРВІС» представлено величезний вибір спеціалізованих установок, комплектуючих і додаткових аксесуарів для грамотного і зручного оснащення торгових залів. Запропонований асортимент здатний задовольнити вимоги будь-якій торговельній точки: від невеликого за розмірами міні-маркету до величезного гіпермаркету.

Наш інтернет-магазин пропонує наступні види торгового обладнання:

касові прилавки;
касові бокси;
стелажі різної місткості і рівня складності конфігурації;
торгові ваги електронного типу;
металеві торгові стелажі;
об’ємні камери схову;
коміркові шафи;
купівельні кошики і візки;
ДСП меблі для обладнання залу та інше.
Ознайомитися з технічними характеристиками, властивостями, якостями і встановленими цінами на моделі торгового обладнання можна на відповідній сторінці нашого інтернет-магазину. Завдяки прямій співпраці з виробниками, «ХОЛОДСЕРВІС» реалізує торгове обладнання за низькими цінами. Впевнені, вам сподобається запропонований нашою компанією ціновий діапазон.

Холодильне обладнання для кафетеріїв і ресторанів в Херсоні

Ще один напрямок нашої компанії – це реалізація якісного професійного холодильного устаткування для кафетеріїв, ресторанів та інших об’єктів громадського харчування. «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує недорого купити технологічне обладнання для фаст-фудів і піцерій, ресторанів і кафетеріїв, їдалень і закусочних. У нашому асортименті товарів є посудомийні машини, конвекційні печі і пароконвектори, тістомісильні апарати, пекарські шафи, міксери, слайсери, Ломтерізки, куттери, професійні кавоварки і інше електромеханічне обладнання.

Наші менеджери допоможуть скласти оптимальний макет проекту оснащення торгового підприємства або об’єкта громадського харчування. При цьому запропоновані варіанти повністю відповідають міжнародним нормам і стандартам якості і безпеки. Щоб почати співпрацю, необхідно залишити заявку на зворотний дзвінок відповідного фахівця. Скористайтеся зазначеними в розділі «Контакти» способами зв’язку.

Якісне професійне холодильне обладнання в Херсоні з доставкою по всій Україні

У нашому інтернет-каталозі є великий і одночасно різноманітний вибір низькотемпературного обладнання. Отже, компанія «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує купити за найбільш вигідними цінами нижченаведені варіанти холодильних установок:

 • Холодильні шафи. Агрегати вертикального типу пристрою, що застосовуються для зберігання і реалізації напоїв і різних продуктів. Шафи бувають з глухими і прозорими дверима. Перші припускають максимально можливу теплоізоляцію. Останні моделі (тобто, вироби з прозорими панелями) призначені для установки в торгових залах.
 • Морозильні ларі. Низькотемпературні апарати для тривалого зберігання, демонстрації і реалізації замороженої продукції.
 • Холодильні гірки. Відкриті вітрини вертикальної конструкції використовуються для демонстрації і реалізації різних продуктів, зберігання яких повинно здійснюватися в умовах низького температурного режиму.
 • Льодогенератори. Професійні апарати для виробництва льоду у великих масштабах. При цьому подібного типу установки характеризуються підвищеними виробничими оборотами. Можуть встановлюватися в кафе, ресторанах, барах готелів і готельних комплексів.
 • Морозильні бонети. Горизонтальні конструкції для викладення риби і рибної продукції на лід.
 • Камери шокової заморозки. Спеціалізоване обладнання для швидкої заморозки продукції без втрати первинних властивостей і якостей.
 • Холодильні столи, холодильні камери різної місткості, фрізери для морозива та інші установки.

Торговельне холодильне обладнання недорого: доставка по Україні

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» – ваш надійний та перевірений часом постачальник якісного холодильного обладнання від провідних торгових марок. Пряма співпраця з виробниками дозволяє реалізовувати Профобладнання за низькими цінами.

Купуючи торгове холодильне обладнання в Херсоні, можете розраховувати на швидку доставку. Наша компанія здійснює доставку в Миколаїв, Одесу, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Черкаси, Вінницю, Львів, Київ та інші міста України. Терміни поставки мінімальні.

Оформити покупку можна як онлайн, так і через менеджера-консультанта. Вся запропонована продукція супроводжується сертифікатами якості. Також надається офіційна гарантія терміном на 1 рік від виробника. «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує можливість покупки в кредит.