Термоізоляція

Наша компанія при будівництві і утепленні холодильних і морозильних камер використовує стінові, покрівельні, холодильні сендвіч-панелі з ефективним конструкторським рішенням замків, широким вибором облицювання і різною товщиною. В якості наповнювача використовується жорсткий спінений пожежостійкий пінополіуретан різного призначення.

sendvich_paneli
sendvitch
sendvich

Переваги сендвіч-панелей з наповнювачем з пінополіуретану перед панелями з пінополістиролом

  • Панелі сендвіч з наповнювачем із пінополіуретану (ППУ) для холодильних, морозильних і термогазонепроникних камер, полягають в основному в наповнювачі, конструкції замку і сполученні панелей по всій їх довжині.
  • Теплозберігаючі характеристики ППУ перевищують характеристики пінополістиролу. Пінополіуретан серед теплоізолюючих матеріалів має найбільш низький коефіцієнт теплопровідності і високі гидроізолюючі властивості (ППУ не вбирає вологу, що забезпечується його дрібнопористою структурою, яка має не менше 98% закритих пор).
  • Пінополіуретан має здатність зберігати низьку теплопровідність протягом всього терміну експлуатації (понад 50 років). Пінополістирольний наповнювач вбирає до 3% вологи, що значно знижує термоопір конструкції. Проникнення в структуру панелі вологи, багаторазові цикли заморожування і відтавання в кінцевому підсумку призводять до втрати теплоізоляційних властивостей і руйнування панелі (конструкції).
  • Герметичність стиковки панелей виключає виникнення «містків холоду” і проникнення вологи.
  • Пінополіуретан хімічно нейтральний до кислотних і лужних середовищ. Пінополіуретан має високу стійкість по відношенню до хімічних сполук. Пінополістирол вразливий до впливу хімічних розчинників і їх парів.
  • Пінополіуретан має широкий діапазон робочих температур (-180 .. +180) ніж.
  • ППУ не схильний до дії гризунів.
angar
cholodilnaya_kamera
napulenie

Двері для холодильних і морозильних камер

Невід’ємною частиною камери будь-якого призначення є термоізольовані ДВЕРІ, які є важливим елементом в збереженні і заощадженні заданої температури усередині об’єму, адже збереження вашого холоду – це збереження вашої електроенергії і відповідно фінансів. Пропонуємо теплоізоляційні двері призначені для установки на промислові холодильні та морозильні стаціонарні і збірні з сендвіч-панелей камери. Поділяються двері на середньотемпературні і низькотемпературні, а також в залежності від розмірів отвору: одностулкові, двостулкові і відкатні.

У комплект холодильних дверей входять:

  • дверна коробка
  • дверне полотно (Італія, Німеччина, Корея)
  • петлі і замок

Низькотемпературні двері забезпечені подвійним гумовим ущільненням і ТЕНом підігріву. Двері можуть виконуватися з порогом певної форми, або без нього. Всі двері забезпечені замками з механізмом аварійного відкривання дверей.

Ізоляція дверей з твердого пенопоіуретана (ППУ) забезпечує відмінні термоізоляційні властивості. Висота може варіюватися від 1800 до 2600 мм і можуть відкриватися наліво або направо. Товщина дверного полотна від 80 до 120 мм.

dveri_dvuch
dveri_odno
dveri_otkatnie

«Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами»

Напилення пінополіуретаном

Альтернативним методом утеплення камер зберігання і заморозки є напилення існуючих приміщень пінополіуретаном.

Завдяки прекрасній адгезії до якої завгодно поверхні пінополіуретан став ідеальним засобом для довговічної та безпечної теплоізоляції будь-якого приміщення, в тому числі складів. Як правило, утеплювальні роботи, при яких наноситься пінополіуретан, робляться лише один або два дні, не більше. А для його висихання і затвердіння не потрібно додаткового часу.

Напилення пінополіуретаном застосовується для термоізоляції різних приміщень і не тільки: фундаментів, внутрішніх і зовнішніх стін приміщень, підвалів, різних ємностей, перекриттів, горищ і мансард, автомобілів, холодильних камер, тваринницьких комплексів, теплотрас і трубопроводів, ферм.

napulenie_sten
napylenie
ppu_napilenie

Напилення пінополіуретаном застосовується для термоізоляції різних приміщень і не тільки: фундаментів, внутрішніх і зовнішніх стін приміщень, підвалів, різних ємностей, перекриттів, горищ і мансард, автомобілів, холодильних камер, тваринницьких комплексів, теплотрас і трубопроводів, ферм.

Приклади робіт

rusu

Овочесховище для білокачанної капусти

ПП Русу
Миколаївська область, 2009 р.
Об `єм 7500 м³
Склад з двух камер
Продукт: капуста білокачанна
Зберігання: 2 000 т.
З охолодженням до 200 т/доба

triumf_agro_4

Ангар

Ангар
ФГ Тріумф Агро

ovoshechranilishe_3

Овочесховище для білокачанної капусти

ТИП ОБ'ЄКТУ: Овощехранилище
ЗАМОВНИК: «С-Росток». Миколаївська область
ДАТА: 2009
ПЛОЩА 5300 м³
ЗАВАНТАЖЕННЯ: 1400 тонн