stroitelstvo-domov-iz-sendvich-panelei

Будівництво будинку з сендвіч-панелей на Півдні України – ХолодСервіс

ХОЛОДСЕРВІС здійснює будівництво будь-яких об’єктів, в тому числі і житлових будинків з сендвіч-панелей на Півдні України: Херсон, Одеса, Миколаїв, Каховка, Нова Каховка, Скадовськ, Генічеськ

Будинки з сендвіч-панелей – це недороге, швидке за, безпечне і комфортне житло. Будівництво будинків з сендвіч панелей, каркасних будинків у всьому світі практикується вже більше 80 років. Сендвіч-панелі являють собою 3-х шарову структуру, в центрі якої розташовується сучасний теплоізоляційний матеріал, спресований з двох сторін деревом, металом, магнезитової плитою або пластиком. Така конструкція забезпечує запас міцності і довговічності, а легка вага знижує транспортувальні витрати.

Переваги будинків з сендвіч-панелей

 1. Висока швидкість установки: будівлі з сендвіч-панелей дуже швидко будуються. За нормами заборонено будівництво будинків з SIP-панелей вище 2 поверхів, тому для їх зведення не потрібна спецтехніка. Панелі відрізняються легким вагою і кріпляться спеціальними замковими з’єднаннями: будівництво з боку нагадує збірку конструктора.
 2. Немає необхідності в потужному фундаменті. Будинок з панелей важить трохи, для нього буде достатньо пальового або мелкозаглубленного стрічкового фундаменту.
 3. Всесезонність: будувати будівлі з сендвіч панелей можна і взимку, і влітку. На якість будівлі температура повітря ніяк не вплине.
 4. Відсутність необхідності в оздоблювальних роботах: панелі випускаються зазвичай вже пофарбованими або з іншою обробкою. Якщо ж сендвіч-панелі не оброблені, їх можна легко обробити. Для зовнішньої обробки можна взяти будь-які відомі матеріали – від сайдингу до натурального каменю. Всередині для цих цілей підійде гіпсокартон з подальшим забарвленням, штукатуркою або обклеюванням шпалерами.
 5. Відсутність необхідності в додатковому утепленні: панелі зберігають тепло в 10 разів краще цегли з глини, в 13 – краще керамзитобетону, в 30 – залізобетону, в 3 рази краще дерева.
 6. Гігієнічність: сендвіч-панелі непривабливі для гризунів, в них не заводиться грибок.
 7. Зручність проведення комунікацій: як правило, всі кабелі проводяться між внутрішньою обробкою і панелями.

Недоліки будинків з сендвіч-панелей

 1. Будувати будинки з сендвіч-панелей можна не вище двох поверхів. Зате існує величезна можливість створення додаткових прибудов і модернізацій. Плити можна легко демонтувати і надбудувати зверху або прилаштувати збоку ще кімнату або приміщення.
 2. Монтаж панелей вимагає професіоналізму і уваги. Герметичність – основа гарної теплоізоляції. Якщо при монтажі допущені помилки, то цілком можливо виникнення містків холоду в стиках або навіть промерзань.
 3. Для житлового будівництва потрібно уважно поставитися до вибору панелей. Вибирати будматеріал потрібно з негорючих і нетоксичним наповнювачем.
 4. Конструкція будинку-термоса вимагає установки примусової вентиляції.

Каркасне домобудівництво набуло великого поширення в усьому світі, в усіх, практично, кліматичних зонах. Це прості, недорогі комфортні, безпечні в експлуатації сучасні будинки. Їх можна використовувати для постійного або сезонного проживання. Каркасна технологія дозволяє протягом одного літа побудувати на ділянці будинок, гараж, госп. споруди і почати жити на новому місці.