Сервісна служба

Сервісне обслуговування
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування та ремонт промислового і торгового холодильного обладнання

 • «Холодильний Сервіс» здійснює сервісне обслуговування і ремонт промислового та торгового холодильного обладнання.
 • Наше головне завдання – це забезпечення безперебійної роботи холодильного обладнання клієнта протягом усього терміну служби, а також продовження терміну служби холодильного обладнання.
 • Тривала і якісна працездатність холодильного обладнання, з мінімальними кількостями ремонтів, можлива, тільки при періодичному огляді і контролі фахівцями з холодильного обладнання. Ми пропонуємо таку можливість, і це допомагає в 99% випадків уникнути дорогих витрат.
 • Холодильна техніка – це той же автомобіль, спробуйте в цілях економії коштів, не змінювати масло, фільтра і не проходити технічне обслуговування, і будь ласка результат – знос і капітальний ремонт, який обійдеться вам в «копієчку». Так, на чому ви зекономили?

Для ремонту і обслуговування створені всі необхідні умови:

service
 • Висококваліфікований персонал;
 • Великий досвід роботи;
 • Цілодобове обслуговування 24 години на добу для клієнтів, які уклали договір на сервісне обслуговування холодильного обладнання;
 • Завжди наявність необхідних запчастин на складі.

Сервісне обслуговування холодильного обладнання – це більше, ніж просто швидке реагування та ремонт, профілактика і попередження виникнення аварійних ситуацій. Наші інженери досконально знають ввірене їм обладнання та готові до вирішення будь-яких технічних завдань. Наша компанія – одна з небагатьох, яка може запропонувати повний комплекс послуг з сервісного обслуговування холодильного обладнання, в тому числі гарантійне, післягарантійне обслуговування обладнання, встановленого нами, а також післягарантійне обслуговування обладнання, встановленого іншими організаціями.

Наші сильні сторони:

 • Мобільність. Кожна ланка холодильщиків виїжджає на об’єкти на малолітражному автомобілі. Кожен автомобіль укомплектований монтажним інструментом, матеріалами та комплектацією для ремонту;
 • Оперативність. Кваліфікація холодильщиків-сервісників в поєднанні з мобільністю дозволяє виконати ремонт будь-якої складності, який не вимагає поставки замовлених вузлів, в термін не більше 24 години з моменту надходження заявки в диспетчерську службу.
 • Щоденність. Наша служба допоможе нашим партнерам і в неробочі дні. У вихідні та святкові дні встановлено чергування.

Системи моніторингу

В умовах глобалізації процесу експлуатації складної холодильної техніки, особливе значення набувають «Системи моніторингу», які покликані забезпечити якість роботи обладнання на стадії експлуатації без втручання «людського фактора».

Будь-які системи моніторингу в холодильній техніці дозволяють безперервно відстежувати параметри обладнання, забезпечувати дистанційний контроль обладнання і попереджати про можливі несправності.

Сервісне обслуговування