sanvich_panel

Оптовий продаж сендвіч-панелей на Півдні України – ХОЛОДСЕРВІС

У сучасному будівництві, де економія коштів є ключовим фактором, наші сендвіч панелі найкраще підходять для інвестиції в розумні бюджетні рішення. Енергоефективні матеріали наповнювачів і металевої обшивки дозволяють будувати будівлі і споруди, які економлять ваші кошти.

Комплекс услуг от ХолодСервис

Комплексність послуг – полягає в технічному супроводі, виробництві сендвіч-панелей, доставці і монтажі, установці додаткових конструкцій і добірних елементів, і надання професійних консультацій під час експлуатації. Для якісного і швидкого монтажу сендвіч-панелей у нас є монтажні бригади з інженерним супроводом всього процесу монтажу.

Для консультації телефонуйте 050-435-4455

У списку реалізованих об’єктів компанією ХОЛОДСЕРВІС є:

різні промислові об’єкти
склади
автосалони
спортивно-оздоровчі зали
комунальні (громадські) будинки
і багато інших об’єктів.

Підтвердження якості сендвіч-панелей – це наші реалізовані об’єкти по всій Україні.

stroitelstvo_sendich_panel

Сендвіч-панелі були розроблені з чотирма ізоляційними наповнювачами (ядрами):

 • Пінополіуретанова піна PUR
 • Полізоціанурат піна PIR
 • MiWo мінеральна вата
 • ESP – екструдній полістирол (пінопласт)

При їх виробництві використовується високоякісна сировина відомих світових виробників: Гарячеоцинкований тонколистовая сталь Severstal, Corus, Myriad, Arcelor Mittal, і пінопоуліретан DOW, Huntsman і BASF.

Різноманітність пропозиції ХОЛОДСЕРВІС – а це 70 типів панелей – високо оцінюється інвесторами, дизайнерами і підрядниками, оскільки вони забезпечують всі вимоги при призначенні об’єкта, параметрів утеплення покрівлі та стін, виконують естечічну функцію за рахунок різного профілювання і кольорів покриття.

Структура сендвіч-панелей

sendwich_panel

Сендвіч-панелі – це збірні префабріковані елементи, що складаються з двох шарів облицювання, виготовлених із сталевого листа (зовнішнього і внутрішнього), а також з шару утеплювача, розташованого між ними і виготовленого з жорстокого пінополіуретану або поліізоціанурату, мінеральної вати або пінопропілену.

Покрівельний матеріал сендвіч-панелей виготовляється з оцинкованої сталі з обох сторін, товщиною від 0,4 до 0,7 мм, що покривається полімерними захисними шарами, які забезпечують стійкість до факторів з різним рівнем агресивності.
Залежно від умов в яких знаходиться об’єкт, листова оболонка сендвіч-панелі покривається шаром поліестеру (в стандартній версії), проте в умовах, що вимагають вищого рівня стійкості до корозії, або коли сендвіч панелі мають контакт з їжею, лист може бути покритий шаром FoodSafe PCV, HPS 200, PVDF або HPS prisma.

Важливим є той факт, що при контакті з парою, вологістю, снігом або хімічними речовинами вони повністю зберігають свою якість.

Основними завданнями наповнювача є виконувати функцію теплоізоляції та акустичного бар’єру. Сталеві обшивки разом з наповнювачем, грають роль щита, що захищає від вітру, температури, вогню, снігу та інших численних погодних умов, і особливих умов на об’єктах.

Залежно від потреб, наші клієнти можуть замовити сендвіч-панелі з чотирма наповнювачами.

PUR пінополіуретан
Це суміш поліолів і ізоціанатів з піноутворювальний властивостями, характеризується високими параметрами ізоляції і щільністю приблизно 40 +/- 3 [кг / м] відповідно до стандарту ГОСТ В.2.6.-71: 2008;

PIR – поліізоціанурат
Це піна з хімічно модифікованим поліуретановим наповнювачем, який характеризується підвищеним рівнем вогнестійкості, зберігаючи при цьому належні механічні і теплоізоляційні властивості.
Наповнювач пінополіуретан має пористу структуру, а також відрізняється значною легкістю і міцністю. Дані панелі відносять до категорії самозатуюхаючіх матеріалів.

MiWo – кам’яна мінеральна вата
з щільністю 105 [кг / м] і розташуванням волокон перпендикулярно до облицювання, характеризується високою вогнестійкістю, значно більше, ніж інші типи наповнювачів. Мінеральна вата, вживана у виробництві даних панелей, складається з базальтових волокон з дуже високою жорсткістю і механічною стійкістю.

ESP – екструзійний пінополістирол
Це синтетичний теплоізоляційний матеріал, виготовляється з гранул полістиролу шляхом нагрівання і екструзії. Екструзійний пінополістирол має однорідну структуру з герметично замкнутих бульбашок. Саме така структура надає матеріалу низької теплопровідності і високої міцності, робить матеріал паронепроникним і не дозволяє вбирати вологу, робить його легким.

montazh_sendwich_paneley

Колір сендвіч-панелей

Кольори сендвіч-панелей визначаються відповідно до кольорового стандарту RAL.

Але якщо замовника цікавлять інші кольори компанія може виконати Ваше замовлення за попереднім запитом.

Класифікація RAL означає запровадження єдиних стандартів у колірній гаммі. Дана система розроблена Німецьким інститутом гарантії та якості і працює з 1927 року. Система заснована на цифровому шифруванні. Кожен колір позначається цифровим індексом з чотирьох одиниць.

 • RAL 10хх – жовті відтінки
 • RAL 20хх – помаранчеві тони
 • RAL 30хх – червоний і рожевий відтінки
 • RAL 40хх – фіолетові відтінки
 • RAL 50хх – сині відтінки
 • RAL 60хх – зелені відтінки
 • RAL 70хх – сірі тони
 • RAL 80хх – коричневі відтінки
 • RAL 90хх – білі та чорні відтінки

Наприклад, білий колір може мати позначення RAL9003, світло-сірий RAL9006, бежевий RAL9010, а синій матиме RAL5005.

Зверніть увагу

Обираючи колір тиєї чи іншої сендвич-панелі, слід враховувати, що чим темніша обшивка, тим вища температура її нагрівання та більша деформація, навантаження і напруження. Від цього залежить максимально можлива довжина сендвіч-панелі.

Також зверніть увагу, що кольорова система RAL вказує кольори з певною точністю та допустимими відхиленнями, тому може трапитися так, що два типи фарби, які класифікуються як однаковий колір відповідно до RAL виглядають різними, коли порівнюються.

Через те, що незначні відмінності у відтінках палітри неминучі, навіть якщо продукти надходять від одного постачальника, ми рекомендуємо чітко планувати порядок різання та встановлення, щоб одержати рівномірний колір фасаду.

Ще більш ймовірно, що відмінності  відтінків відбуваються, коли частина панелей виготовляються після певного періоду часу. Неминуча втрата кольору та блиску, викликана УФ-випромінюванням, призводить до помітної зміни відтінку через кілька місяців, навіть якщо сталевий лист поставляється від одного постачальника. Тому у такому випадку рекомендуємо спроектувати та встановити декоративний елемент, який відділить дві поверхні. Це може бути підсвітка, дренажна труба, фасадний елемент і т.д.

zvet_sendwich_paneli

Сфера застосування панелей

Сендвіч-панелі ідеально підійдуть для влаштування стін та покриття похилих дахів. Різноманітна палітра кольорів, дизайн, новітні технології дозволяють максимально реалізувати проектні задуми майбутніх об’єктів.

Зокрема швидкість монтажу та демонтажу, модульність, легкість транспортування та випрацьована технологія виробництва, дозволяють мінімізувати витрати інвестора та отримати якісний результат завершеного об’єкту, та використовувати панелі у широкому спектрі будівель.