Ремонт льдогенераторів у Херсоні

obslujivanie_ledogeneratora-khersonРемонт льдогенераторів в день звернення терміновий виїзд фахівця по Херсону та Херсонської області

Телефонуйте 050-435-4455

Сучасний льдогенератор є досить складним технологічним обладнанням, яке з кожним роком модернізується і вдосконалюється.

Тим самим всі його вузли і деталі згодом стають все краще і надійніше, а технологія ремонту простіше.

Виконати якісний ремонт льодогенераторів досить легко, але це під силу лише справжнім професіоналам. Наприклад, компанії «ХОЛОДСЕРВІС», яка за роки постійної практики відмінно зарекомендувала себе в даній сфері послуг.

Серед її співробітників значаться тільки кваліфіковані фахівці, здатні швидко, а головне, ефективно усунути несправність будь-якого ступеня складності, налагодивши безперебійну роботу льодогенератора.

Сервісний центр «ХОЛОДСЕРВІС» проводить ремонт будь-яких моделей льдогенераторов на незмінно високому рівні. Наша ремонтна бригада здійснює виїзд до клієнта протягом 1-2 годин з моменту оформлення заявки і відновлює всі функції льдогенератора. Точне діагностування дає можливість визначити правильну причину виникнення поломки і оперативно усунути її.

Сервісне обслуговування льдогенераторів

Гарантія високої продуктивності і безперебійної роботи льдогенератора – його своєчасне сервісне обслуговування, в рамках якого наші фахівці виконують наступний перелік робіт:

 • очищення повітряного конденсатора;
 • очистка фільтру;
 • очищення та налаштування водних форсунок;
 • чистка мийка випарника;
 • перевірка і заправка холодоагентом;
 • перевірка і налаштування циклу оттайки;
 • дезінфекція та профілактика бункера зберігання льоду.

Регулярні технічні огляди дозволяють виявити можливі збої і в разі необхідності провести заміну несправних комплектуючих.

Монтаж і підключення льдогенератору

Наші фахівці здійснюють монтаж, шеф-монтаж, ремонт і підключення льдогенераторов всіх відомих міжнародних брендів, а також обладнання вітчизняного виробництва.

Працюємо з усіма типами апаратів для приготування льоду:

 • кубикового (барного) льоду, використовуваного для приготування та охолодження страв і напоїв;
 • гранульованого льоду, широко застосовується в барах;
 • лускатого льоду, придатного для викладки охолоджених страв і продуктів харчування;
 • фігурного льоду (серповидного, делікатесного, восьмикутного і т.п.), що використовується в барах і ресторанах.

Оригінальні запчастини для льдогенераторов

Всі запчастини для кожного конкретного льдогенератора підбираються залежно від його марки, моделі і типу охолодження конденсатора, який, як відомо, може бути водяним або повітряним.

Ми виробляємо заміну тільки на оригінальні запчастини, які завжди є в наявності. Власний склад, чудова матеріально-технічна база і постачання оригінальних комплектуючих дозволяють забезпечити результативність, які ми надаємо.

Наші клієнти

Нашими клієнтами є власники ресторанів, барів, їдалень, кафе, лазень, саун, косметичних салонів та інших закладів Херсона та Херсонської області, що використовують лід для приготування та охолодження напоїв, виробництва харчових продуктів та здійснення різного роду косметологічних процедур.

Ми чудово розуміємо важливість безперебійної роботи льдогенератора, адже його поломка нерідко стає причиною простою обладнання, а, отже, може спричинити за собою значні фінансові збитки.

М’ясопереробні комбінати, риболовецькі господарства, а також супермаркети і магазини, в асортименті продукції яких значиться свіжа риба, не можуть обійтися без такої необхідної установки, як льдогенератор. Переваги використання в торгово-промисловій сфері льдогенераторов представляються незаперечними, адже такі пристрої, що розрізняються в залежності від потужності і обсягу виробленого ними льоду, дозволяють надовго зберегти свіжий і презентабельний вигляд, що швидко псується.

До того ж, вони дуже зручні в транспортуванні, оскільки характеризуються міцною і надійною конструкцією, а також оснащені автоматичним захисною системою, яка спрацьовує у випадках перегріву чи іншого збою обладнання. Все це робить їх надзвичайно затребуваними як у великих фірмах, так і в невеликих організаціях.

Проведення регулярного і глибокого моніторингу ринкових новинок дозволяє нам добре орієнтуватися в модельному ряді льдогенераторов всіх провідних міжнародних виробників.