Ремонт холодильних централей у Херсоні та області

Холодсервіс

Телефон для консультації 050-435-4455

remont-holodilnih-zentraley-kherson (1)Централізовані системи холодопостачання – це багатокомпресорні холодильні установки, виконані у вигляді єдиної конструкції, з загальними трубопроводами і керуючою електронікою.

Дане обладнання відрізняється підвищеними характеристиками ефективності та функціональності при мінімальному споживанні енергії.

Це досить складні системи, які знайшли широке застосування в крупних магазинах і супермаркетах, на продовольчих складах і промислових підприємствах. Потрібно відзначити, що ремонт холодильних централей можна довіряти тільки фахівцям, що мають досвід роботи з подібною технікою.

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС»: ремонт та обслуговування холодильних систем

Наш сервісний центр пропонує повний набір якісних послуг з монтажу, обслуговуванню і ремонту всього спектра холодильного обладнання. У нашому розпорядженні величезний досвід, найсучасніше обладнання та штат першокласних професіоналів. Ми оперативно реагуємо на будь-яку аварійну ситуацію, допомагаючи клієнтам максимально швидко відновити працездатність обладнання.

Наші переваги:

 • виїзд фахівців на заявку в найкоротші терміни;
 • досвідчені і грамотні майстри, постійно підвищують свій професійний рівень;
 • сучасне діагностичне і ремонтне обладнання, наявність пересувної майстерні;
 • власний склад сертифікованих запчастин, що дозволяє мінімізувати терміни ремонту;
 • вигідні для клієнтів розцінки, знижки на якісний ремонт холодильного обладнання;
 • надання гарантії на всі ремонтні роботи.

Ми відмінно знаємо, наскільки важливими для наших клієнтів є системи холодопостачання, особливо в літню пору. Тому ремонту холодильних централей ми приділяємо особливу увагу, намагаючись максимально швидко вирішити проблему.

Технічне обслуговування холодильних централей – це важливо

У практичному виконанні централізовані системи холодопостачання є кілька компресорів (від 2 до 6), що працюють в одному контурі і оснащених автоматичними системами управління і захисту. Централі можуть бути одно-, дво- або багатоступінчатими, де кожен ступінь забезпечує окремій групі об’єктів власний температурний режим. Устаткування вимагає мінімального себе уваги, оскільки в разі аварії вийшов з ладу компресор автоматично відключається, в той час як інша система продовжує працювати.

Як забезпечити такій системі постійну працездатність, без критичних збоїв, а заодно і заощадити на ремонті холодильних централей? Ідеальний варіант – договір технічного обслуговування з нашим сервісним центром. Наші фахівці будуть регулярно оглядати, тестувати і налаштовувати ваше холодильне обладнання, забезпечуючи його безперервну працездатність. А в разі ремонту ваші витрати зведуться лише до оплати вартості нових запасних частин і комплектуючих. І, головне – такий підхід дозволяє однозначно уникнути серйозних форс-мажорних ситуацій, що можуть призвести псуванням продукції і фінансовими збитками.

Як замовити ремонт холодильних централей?

У разі виникнення несправності холодильної техніки рекомендуємо вам зв’язатися з нашим сервісним центром для консультації і виклику фахівців.

Це можна зробити декількома способами:

 • дзвінок на наш номером 050-435-4455;
 • заявка на зворотний дзвінок на сайті;
 • повідомлення через форму зворотного зв’язку;
 • використання форми «задати питання».

Щоб ми могли вас проконсультувати, бажано коротко описати суть поломки і назвати модель агрегату.

Ремонт централізованої системи холодопостачання: ціна питання

Вартість типових варіантів ремонту ви можете подивитися в нашому прайс-листі, також вам допоможе консультація наших майстрів. Однак остаточну ціну ремонту холодильних централей нерідко можна назвати тільки після виконання діагностичних процедур. Наші фахівці приїдуть до вас на об’єкт, перевірять обладнання та визначать несправності, після чого запропонують оптимальний спосіб вирішення проблеми.

Вартість ремонту холодильної техніки залежить від наступних моментів:

 • торгова марка і конкретна модель пристрою;
 • обсяг і складність ремонтних робіт;
 • вартість замінних запчастин і комплектуючих..

У будь-якому випадку ви будете знати конкретну цифру після діагностики обладнання і до початку ремонтних робіт.

Ремонт холодильних централей в Херсоні з гарантією

Фахівці компанії «ХОЛОДСЕРВІС» завжди приділяють особливу увагу якості виробленого ремонту. На всі ремонтні роботи ми даємо клієнтам гарантію.

Ми здійснюємо монтаж, обслуговування і ремонт усіх основних видів холодильного обладнання:

 • холодильні централі, льодогенератори, чиллери;
 • холодильні вітрини, шафи, камери, установки;
 • промислові холодильники, камери шокової заморозки, морозильні камери і т.д.

Вам потрібно оперативний ремонт холодильних централей з гарантією якості?

Телефонуйте нам прямо зараз: 050-435-4455