Ремонт холодильного обладнання Polair (Полаір)

Ремонт холодильного обладнання в день звернення терміновий виїзд фахівця по Херсону та Херсонської області

Телефонуйте 050-435-4455

 

Заявки клієнтів обробляються, практично миттєво, в будь-який час доби. За кожною заявкою до клієнта виїжджає наш фахівець для визначення причин поломки і її усунення. Діагностика холодильників Полаір проводиться фахівцями ХОЛОДСЕРВІС в максимально короткі терміни.

На підставі результатів діагностики приймається рішення проводити ремонт холодильного обладнання Polair на місці або про його транспортуванні в сервісний центр (зазвичай це стає необхідним при необхідності проведення капітального ремонту холодильного обладнання).

Як правило, будь-який відповідальний власник закладу громадського харчування подбає про те, щоб для обслуговування холодильної техніки був знайдений оптимальний підрядник. Кращим вибором можна назвати сервісну компанію «ХОЛОДСЕРВІС», що працює на ринку багато років. За цей час вона заробила репутацію як надійного партнера, який надає послуги вищого класу.

Сервісне обслуговування холодильного обладнання Polair

При експлуатації холодильних установок Polair важливо пам’ятати, що для забезпечення їх належного функціонування, як і для будь-якої іншої техніки, рано чи пізно доведеться забезпечити сервісне обслуговування холодильного обладнання Polair.

В ході постійної безперебійної роботи обладнання неможливо уникнути зносу або поломки деталей, виникнення різного роду неполадок. Розібратися з несправностями допоможе оперативна діагностика Polair, що проводиться кваліфікованими фахівцями сервісного центру. Як правило, причин ймовірної поломки може бути кілька: це може бути і нещільне прилягання дверцят холодильника, що спричинило за собою перегрів, і перепади напруги, і неправильний монтаж холодильника на самому початку його експлуатації.

Діагностика холодильників Polair

При виявленні будь-якої несправності в роботі холодильного обладнання необхідно негайно зв’язатися з обслуговуючим сервісним центром і подати заявку з метою якнайшвидшого проведення діагностичних і ремонтних робіт, так як простий холодильника – це, в першу чергу, псування продуктів харчування, а значить, зростаючі збитки для клієнта.

Вартість ремонту холодильників Polair

Як і будь-яка надається послуга, сервісне обслуговування холодильних установок фахівцями сервісного центру оплачується відповідно до тарифів. Співпраця клієнта і «ХОЛОДСЕРВІС» підкріплюється укладанням договору, на підставі якого буде проводитися і планове сервісне обслуговування, і термінове виконання заявок.

Крім цього, працівники центру завжди відкриті для надання консультацій по правильній експлуатації холодильного обладнання Polair, щоб воно якісно і надійно прослужило довгі роки.

Укладений договір на сервісне обслуговування має на увазі, що виконання будь-яких робіт з обслуговування або ремонту підкріплюється відповідними бухгалтерськими документами, в яких і вказується вартість проведених заходів.

Таким чином, очевидно, що саме «ХОЛОДСЕРВІС» надає своїм клієнтам максимально вигідні умови плідної співпраці, пропонуючи послуги високопрофесійних фахівців сервісного центру.

Продукція компанії Polair

На ринку холодильного обладнання представлено безліч пропозицій від різних вітчизняних та іноземних виробників (особливо італійських і фінських). Правда, не всі пропоновані або холодильні та морозильні установки, навіть не дивлячись на відмінну якість і надійність, можуть бути затребувані українським споживачем, і все з тієї причини, що ця техніка просто не адаптована до наших умов експлуатації (перепади напруги, температурний кліматичний режим).

Продукція ж компанії Polair задовольняє всі вимоги використання в Україні. З огляду на, що Polair випускає продукцію відповідно до європейських вимог якості, можна говорити про оптимальне співвідношення ціни і якості при виборі холодильників Polair.

Пропозиція холодильного обладнання включає в себе наступні товарні позиції:

  • холодильні шафи (середньо- і низькотемпературні);
  • холодильні та морозильні камери (для зберігання відповідно охолоджених і заморожених продуктів);
  • холодильні установки, такі як спліт-системи і моноблоки, для підтримки оптимального температурного режиму в приміщенні.

Область застосування продукції Polair досить широка. Крім традиційної їх установки в залах і на кухнях закладів громадського харчування, наприклад, шафи Polair часто купуються для приватного використання (так як вони досить функціональні і надійні).

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ можна по телефону

050-435-4455