Промислові холодильники для фруктів в Херсоні

ХолодСервіс здійснює продаж промислового холодильного обладнання для зберігання фруктів та ягід. Вартість професійного холодильника залежить від розміру, внутрішнього обсягу і типу встановленої охолоджуючої системи. На ціну холодильного обладнання впливає товщина сендвіч-панелей, використовуваний для виготовлення каркаса матеріал і функціональне оснащення. Для консультації телефонуйте 0552-354455050-435-4455098-535-4455

Промислові холодильники для фруктів в Херсоні

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує кращі моделі промислових холодильників за прийнятними цінами

Термін зберігання фруктів, ягід і овочів залежить від температури і вологості повітря навколишнього середовища. Зберігання в природних умовах або складських приміщеннях негативно позначається на смакових і товарних якостях продуктів. «Врятувати» продукти і продовжити їх термін придатності допоможе холодильник. Однак для зберігання фруктів та ягід потрібен холодильник з особливим температурним режимом і налаштованим рівнем вологості всередині камер. Йдеться про промислових холодильниках для фруктів і ягід.

Конструктивні особливості промислового холодильника для фруктів

sklad_dlya_fruktov

Головне правило при зберіганні фруктів і ягід – стабільний температурний режим. Зниження або підвищення температури повітря відразу ж відображається на зовнішньому вигляді знаходиться на зберіганні продукції: з’являються сліди гнилі або в’янення. Забезпечити стабільний температурний режим в холодильному обладнанні можна шляхом установки спеціальних повітроохолоджувачів. За рахунок додаткового обладнання – повітроохолоджувачів – запобігає накопичення надлишку тепла і нормалізується процес повітрообміну.

Каркас промислового холодильника для зберігання ягід і фруктів виготовляється з оцинкованого металу. Прошарок між сендвіч-панелями заповнюється спіненим поліуретаном. Відповідний вимогам і стандартам рівень вологості забезпечують вмонтовані охолоджуючі установки.

Промислові холодильні камери не тільки зберігають фрукти і ягоди, а й попереджають їх прискорене дозрівання за рахунок інтенсивності виділення етилену. Сучасні вентиляційні системи і встановлене спецобладнання для створення регульованого газового середовища (РГС) якісно відводять етилен.

Деякі моделі промислових холодильників для фруктів і ягід доповнені багатоярусної стелажній системою, яка дозволяє виконати якісну сортування продукції та економить місце всередині охолоджується камери.

Залишити відповідь