Будівництво і комплектація холодильних складів для зберігання різної продукції

Наша компанія має багатий досвід в будівництві та комплектації холодильних складів для зберігання різної продукції. Розроблені нами технології зберігання і холодильні системи забезпечують необхідний вологісний і температурний режим, низький відсоток відходу продукції при тривалому зберіганні з економічним енергоспоживанням.

proektirovanie
Промхолод
proekt_ventilirovaniya

Також ми забезпечуємо своїх клієнтів швидким реагуванням в аварійних випадках, сервісним обслуговуванням, яке гарантує безперебійну роботу обладнання та збільшує термін його експлуатації. У будь-якому випадку, якщо Ви плануєте будівництво холодильного складу, технічний відділ нашої компанії безкоштовно надасть Вам консультацію з технології зберігання Вашої продукції і зробить попередні розрахунки, для того що б Ви змогли реально оцінити економічну вигоду Вашого проекту.

Промхолод
Промхолод
Промхолод

ТОВ “Холодсервіс” здійснює такі види робіт:

 • Складання технічного завдання на холодильні склади і камери: будівництво з нуля або реконструкція вже наявних споруд;
 • Розрахунок і проектування систем холодопостачання, електропостачання, автоматизації;
 • Проведення робіт по монтажу та будівництву холодильних і морозильних складів;
 • Утеплення існуючих приміщень шляхом напилення пінополіуретану спеціальним обладнанням;
 • Будівництво складів з міцних метало-конструкцій з сендвіч-панелями. Це теплоізоляційний матеріал, як утеплювач в ньому застосовується пінополіуретан або пінополістирол;
 • Монтаж і пуско-налагоджувальні роботи холодильного та технологічного обладнання;
 • Підбір сертифікованого холодильного обладнання і установка його на холодильні камери;
 • Установка системи моніторингу

При виробництві компресорно-конденсаторних агрегатів і багато-компресорних централей наша компанія використовує обладнання провідних європейських виробників, таких як Danfoss, Bitzer, Frascold, Copeland та ін.

Робота сучасної холодильної техніки немислима без використання систем автоматики, які підтримують необхідні технологічні параметри, збереження і якість продукції, а також величина природних втрат при зберіганні або обробці продуктів; забезпечують безпечну експлуатацію холодильного обладнання.

У своїх проектах наша компанія використовує арматуру та прилади автоматики світових лідерів у цій галузі: “DANFOSS” (Данія) і “ALCO Controls” (США). Надійність і високі експлуатаційні характеристики приладів автоматики цих компаній забезпечують високу якість і безперебійну роботу агрегатів.

На сьогоднішній день ми з упевненістю можемо заявити про можливість будівництва камер зберігання і охолодження будь-яких обсягів під ключ з урахуванням побажань і особливостей технологічного процесу клієнта.

Наші фахівці зроблять розрахунок і допоможуть Вам підібрати обладнання. При нашій технічній підтримці та допомозі, Ви завжди зможете знайти раціональні рішення по холодопостачанню, що відповідають найвищим вимогам.

Приклади робіт:

iolana

Овочесховище для полуниці, цибулі, помідора, капусти

ФГ Іолана
Херсонська область, 2010 р.
Об `єм двох складів 3 500 м
Продукт: цибуля, полуниця, помідор, капуста.
Зберігання: 1800 т.

gelios

Монтаж холоду для овочесховища

ТОВ Геліос 1
Каховка, 2009 р.
Об `єм 10 000 м³
Склад з 6 камер
Продукт: капуста білокачанна
Зберігання: 4 000 т.
З охолодженням до 400 т/доба

altanal

Централь для ФГ Алтанал

ФГ Алтанал
Херсонська область

Будівництво і комплектація холодильних складів на Півдні України: Херсон, Миколаїв, Одеса, Нова Каховка

Холодильні склади являють собою комплекси приміщень, що використовуються для повноцінного зберігання продуктів харчування і різних промислових груп товарів. Холодильні склади бувають роздрібні, оптові, перевалочні, митні, а також сезонного зберігання. Остання група приміщень призначена для зберігання виключно сезонних продуктів харчування. Кожне приміщення обладнане і укомплектовано відповідно до цільового призначення. У більшості випадків виділяють окремі приміщення або сектора для виконання функцій розфасовки, упаковки і відправки на доставку товару.

За температурному діапазону складські приміщення бувають наступних типів:

 • сухі, або призначені для зберігання продукції, яка не вимагає установки професійного холодильного обладнання;
 • холодильні з встановленим температурним режимом зберігання від -2 до +5° С;
 • низькотемпературні з встановленим температурним режимом зберігання від -25 до -18° С;
 • універсальні з встановленим температурним режимом зберігання від -25 до +10° С.

При будівництві і комплектації холодильних складів необхідно враховувати розташування майданчика, кліматичні і погодні особливості району, цільове призначення складського приміщення та його функціональні характеристики. Справитися з таким завданням під силу не кожній фірмі. Однак компанія «ХОЛОДСЕРВІС», яка має багаторічний досвід роботи на ринку професійного холодильного обладнання, готова запропонувати свої послуги за наступними напрямками:

 1. Розробка індивідуального проекту і будівництво морозильних і холодильних складських приміщень.
 2. Проектування, розрахунок потреб і можливостей складського приміщення по комплектації професійними системами холодопостачання.
 3. Розширення, модернізація і утеплення вже існуючих складських холодильних і морозильних приміщень.
 4. Монтаж і виконання пусконалагоджувальних робіт професійної системи моніторингу.

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» має великий досвід в сферах будівництва та комплектації холодильних і морозильних складських приміщень. Представники нашої компанії можуть запропонувати Вашій увазі проект складського приміщення «під ключ», а також вирішити будь-які робочі нюанси, що виникають в процесі зведення та облаштування комплексу зберігання.

Оформити заявку на виїзд фахівців можна прямо на сайті нашої компанії, або телефонуйте 050-435-4455