Повітроохолоджувачі

Повітроохолоджувач, як важливий вузол холодильної системи, призначений для охолодження повітря всередині холодильних камер і складських приміщень. Широкий модельний ряд і безліч виробників ускладнюють самостійний вибір холодильного обладнання. Розібратися з функціональністю і особливостями експлуатації повітроохолоджувачів допоможуть фахівці компанії «ХОЛОДСЕРВІС».

«ХОЛОДСЕРВІС» є одним з провідних постачальників промислового холодильного обладнання

Принцип нашої компанії: «Немає нічого неможливого!» Ми працюємо з багатьма провідними виробниками холодильного обладнання безпосередньо. Такий підхід дозволяє здійснювати доставку і виконувати замовлення клієнтів в максимально стислі терміни.

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує приємні ціни на високоякісне промислове холодильне обладнання. Крім того, ми в обов’язковому порядку надаємо сертифікати якості. Не знаєте, як працює та чи інша холодильна установка? Не переживайте, наші консультанти розкажуть про принципи роботи будь-якого промислового холодильного обладнання.

Ніяк не можете визначитися з моделлю воздухоохладителя для холодильної камери або складського приміщення? Наші фахівці уважно вислухають Ваші побажання, ознайомляться з конструктивними особливостями приміщення і зроблять підбірку найбільш оптимальних варіантів холодильного обладнання.

Пригледіли певну модель повітроохолоджувача для холодильної камери, але не знайшли її у нас на сайті? Оформляйте заявку! І ми виконаємо доставку даного товару під замовлення.

Ми пропонуємо великий вибір повітроохолоджувачів різних типів, конструкцій і призначень:

комерційні;
промислові;
гравітаційні випарники;
для овочів і фруктів;
для шокової заморозки;
для кондиціонування.

У компанії «ХОЛОДСЕРВІС» завжди можна купити повітроохолоджувачі різних модифікацій. Ми пропонуємо стельові, кутові, кубічні, двопоточні повітроохолоджувачі. Можлива покупка оснащених відцентровими і осьовими вентиляторами охолоджувачів повітря для холодильних камер. Купити повітроохолоджувачі для роботи в агресивному середовищі не проблема. Ми допоможемо навіть в цьому!

Не відкладайте покупку холодильного обладнання на завтра. Телефонуйте нам прямо зараз, і ми приємно Вас здивуємо!