Зволожувачі повітря

Системи промислового зволоження повітря мають величезну значимість. Вони застосовуються для підтримки високої якості і дотримання оптимальних умов виробництва.

Зволожувачі повітря промислового типу мають широку область застосування:
складські приміщення та холодильні камери для охолодження і зберігання продовольчих товарів;
льохи для зберігання вин і винних виробів;
приміщення для зберігання сигар;
текстильні фабрики;
друкарські цехи;
серверні кімнати і станції;
деревообробні підприємства;
лакофарбові цеху;
бібліотеки і музеї.

Системи промислових зволожувачів повітря незамінні при облаштуванні торгівельних майданчиків, розважальних і бізнес-центрів, конференц-залів і концертних приміщень. При цьому сучасні зволожувачі повітря промислового типу відрізняються низькою шумопроізводітельностью, малим споживанням електроенергії і точним регулюванням рівня вологості. Професійні агрегати не мають жодного впливу на температуру повітря в приміщенні. Деякі моделі можуть встановлюватися на відкритому просторі.

Промисловий зволожувач повітря являє собою технічно складну конструкцію, розібратися з функціональністю якої самостійно не завжди вдається. Неправильний монтаж і / або некоректна експлуатація приведуть до поломки обладнання. Не допустити несправності професійного обладнання допоможуть фахівці компанії «ХОЛОДСЕРВІС».

«ХОЛОДСЕРВІС» – Ваш надійний і відповідальний партнер в питаннях вибору, монтажу та обслуговування різної промислової і професійної холодильної техніки. Наші консультанти розкажуть про переваги і недоліки сучасних систем зволоження повітря, допоможуть підібрати кілька оптимальних варіантів і проведуть їх порівняльний аналіз. Вибір зволожувача повітря грунтується на технічних і конструктивних особливостях подальшої експлуатації, побажаннях клієнта і, звичайно ж, допустимого цінового діапазону.

Оскільки компанія «ХОЛОДСЕРВІС» працює з багатьма виробниками промислових зволожувачів повітря, ми можемо запропонувати Вам швидку доставку і приємні ціни на такі види зволожувачів повітря:

парові;
газові;
канальні;
з електродами;
автомайзери.
Телефонуйте! І ми підберемо для Вас найкращу модель промислового зволожувача повітря.