Спліт-системи

Промисловими кондиціонерами, або спліт-системами називають кліматичне обладнання високої потужності. Високопродуктивні кліматичні системи застосовують для охолодження будівель великою площею, складських і виробничих приміщень.

Різновиди і конструктивні особливості промислових спліт-систем

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» займається реалізацією і обслуговування різноманітного холодильного і кліматичного обладнання, включаючи промислові та напівпромислові спліт-системи. Наша компанія пропонує великий вибір спліт-систем від провідних брендів світових виробників кліматичної техніки:

діапазон продуктивності промислових кондиціонерів по холоду – від 3 до 600 кВт;
діапазон продуктивності спліт-систем по теплу – від 10 до 300 кВт;
діапазон продуктивності апаратів по повітрю – від 800 до 9000 м3 / год.
Представлені на нашому сайті напівпромислові і промислові кондиціонери мають кілька класифікацій. Так, за типом виконання і за типом охолодження конденсату бувають нижчеперелічені види кондиціонерів:

моноблоки;
спліт-системи;
водяного виду охолодження;
повітряного типу охолодження.
Промислові спліт-системи складаються з вбудованого і зовнішнього блоків. Під зовнішнім блоком мається на увазі компресорно-конденсаторний модуль. Внутрішні модулі, в свою чергу, можуть бути наступних видів:

канальні;
касетні;
колонні;
підстельові.
Спліт-системи підвищеної продуктивності і потужності застосовуються для охолодження повітря в приміщеннях нежитлового типу. Такі агрегати дозволяють створити комфортні умови праці для працюючого персоналу. Потужні спліт-системи забезпечують оптимальні умови утримання і роботи встановленого в приміщенні технічного обладнання.

На відміну від побутових моделей напівпромислові і промислові спліт-системи мають широке охоплення. Тобто, професійного типу кліматичне обладнання здатне охолодити все приміщення або будівля, тоді як побутова модель розрахувала на невелику площу.

Де купити спліт-систему в місті Херсоні?

Розібратися з технічними характеристиками і функціональними можливостями кліматичного обладнання допоможуть фахівці компанії «ХОЛОДСЕРВІС». Наші консультанти нададуть кваліфіковану допомогу у виборі побутової, напівпромислової або промислової спліт-системи.