Штори ПВХ

Основною проблемою складських і холодильних приміщень вважається істотна втрата тепла. Оптимальним рішенням для підтримки заданого температурного режиму є ПВХ-штора.

Застосовувані для енергозбереження в холодильних камерах і складських приміщеннях силіконові штори виготовляються з полівінілхлоридної стрічки. Термоштори скорочують втрату тепла при переміщенні працівників, обладнання та спеціалізованого транспорту.

До основних переваг смугових ПВХ-завіс відносять:

Скорочення тепловтрати до мінімального значення.
Зниження ризику псування що знаходиться на зберіганні продукції.
Збільшення моторесурсу холодильного обладнання.
Економія електроенергії, споживаної на обігрів складського / холодильного приміщення.
Зменшення фінансових витрат на споживану електроенергію і ремонт / заміну використовуваного обладнання.
Усунення протягів і зменшення ймовірності розвитку простудних і вірусних захворювань персоналу.
Перешкода проникнення пилу, сміття і комах на територію складського / холодильного приміщення.

Термоштори мають широкий спектр застосування

Їх встановлюють на ворота складів, виробничих приміщень і супермаркетів. Смугові ПВХ-завіси використовують для обладнання холодильних і морозильних камер, а також промислових камер шокової заморозки. Також вони незамінні на підприємствах громадського харчування для запобігання переміщення запахів з кухні в зал з відвідувачами. З стрічкових силіконових смуг облаштовують конвеєрні отвори і створюють шумопоглинаючі кабінки.

Тип ПВХ-штори і рівень перехлеста підбираються в індивідуальному порядку з урахуванням технологічних стандартів. При цьому потрібно враховувати підтримуваний температурний режим, висоту і ширину отвору, наявність вітру і протягу, інтенсивність руху і інші технічні та експлуатаційні характеристики.

Розібратися з питаннями вибору, установки і експлуатації термоштори допоможуть кваліфіковані фахівці компанії «ХОЛОДСЕРВІС». Наші менеджери нададуть професійну консультацію, допоможуть зробити правильний вибір і оформлять замовлення. При необхідності можливе виготовлення ПВХ-штор з заданими індивідуальними параметрами.

Шукаєте штори ПВХ з високоякісного силікону за доступною ціною? Телефонуйте нам вже зараз!