Морозильні камери

Купити морозильну камеру в Херсоні ХОЛОДСЕРВІС

Запорукою успішної роботи закладів громадського харчування і підприємств торгівлі є правильно підібране устаткування, в тому числі і холодильне. Крім холодильних камер, потрібні і більш потужні агрегати – морозильні.

Промислові та професійні морозильні камери мають велику сферу застосування. Середньо- і низькотемпературне холодильне обладнання використовується в кафетеріях, фаст-фудах, піцеріях і інших закладах громадського харчування. Також морозильні камери високо затребувані на підприємствах з переробки і приготування продуктів харчування. Можуть встановлюватися в санаторіях і пансіонатах, котеджах і приватних будинках.

Збірно-розбірна морозильна камера

Морозильна камера – легко вмонтовується збірно-розбірна конструкція з сендвіч-панелей. Правильна збірка – запорука тривалого терміну експлуатації. Тому довіряйте монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання тільки професіоналам. Фахівці компанії «ХОЛОДСЕРВІС», яка спеціалізується на продажі, ремонті і обслуговуванні холодильного обладнання, завжди до Ваших послуг!

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує увазі своїх клієнтів широкий вибір стандартних і нестандартних морозильних камер. Стандартні морозильні камери виготовляються відповідно до встановлених розмірах і обсягах. Нестандартного типу камери відповідають індивідуальними параметрами, які надає замовник.

На нашому сайті Ви можете вибрати і замовити горизонтальні і вертикальні морозильні камери. Відрізняються вони місткістю, кількістю встановлених компресорів, класом споживаної електроенергії і ступенем заморозки. Залежно від підтримуваного температурного діапазону ми можемо запропонувати наступні види морозильних камер:

середньотемпературні (від +14 до -5 ° C);
низькотемпературні (від -5 до -35 ° C).
Яку морозильну камеру вибрати для піцерії або їдальні? Яке промислове холодильне обладнання необхідно для нормальної та повноцінної роботи підприємств по виготовленню і переробці продуктів харчування? Відповісти на ці та інші питання можуть менеджери нашої компанії. Фахівці «ХОЛОДСЕРВІС» нададуть професійну консультацію з питань вибору та придбання промислового холодильного обладнання.

Вибрали морозильну камеру, але її немає в наявності? Ми готувати оформити заявку на покупку холодильного обладнання під замовлення. Ви будете приємно здивовані співпрацею з нами!