Холодильні / морозильні двері

Холодильна (морозильна) двері є однією з найбільш важливих складових холодильної / морозильної камери, оскільки виконує функції теплоізоляції і огородження прорізу.

Дверні блоки для професійного холодильного і морозильного обладнання являють собою міцні металеві конструкції. При цьому вони відрізняються ергономічністю і зручністю експлуатації. Холодильні двері забезпечують підтримання заданого в ручному або автоматичному режимі температурного режиму. Застосування такої конструкції гарантує довготривале зберігання продукції в середньо- і низькотемпературної холодильній установці.

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» готова запропонувати Вашій увазі великий вибір дверей для холодильних та морозильних камер. Дверні блоки виробляються з урахуванням затверджених на сьогоднішній день технічних параметрів. Можливий варіант виготовлення обладнання згідно з вимогами і технічними характеристиками клієнта.

Фахівці компанії «ХОЛОДСЕРВІС» пропонують наступні варіанти виконання дверей для холодильних камер і складів:

середньотемпературні холодильні дверні блоки;
низькотемпературні холодильні дверні блоки;
орні дверні блоки для холодильних установок (накладні і потаємні);
одностулкові і двостулкові орного типу холодильні дверні конструкції
відкатні конструкції;
моделі з порогом і без порога;
холодильні дверні блоки з відкриванням вправо;
холодильні двері з відкриванням вліво;
дверні блоки з вмонтованим в поверхню оглядовим вікном;
дверні конструкції з отвором під монорельс і т.д.

Всі дверні блоки виготовляються з якісного, міцного і надійного матеріалу. Металева облицювання присутній на внутрішній і зовнішній поверхнях, а також на торцях і кутах. Дверна конструкція стійка до механічних пошкоджень, яких не уникнути при активній і постійної експлуатації холодильного обладнання.

«ХОЛОДСЕРВІС» також займається поставками і продажем фурнітури і різних комплектуючих для холодильних / морозильних дверей. Ми пропонуємо:

петлі;
замки;
запірні механізми;
гумки ущільнювачів;
монорейкові системи;
Тени обігріву та інше.

Холодильні / морозильні дверні блоки від компанії «ХОЛОДСЕРВІС» супроводжуються сертифікатами якості від виробників. Дверні блоки можна використовувати при будівництві камер для харчової та нехарчової промисловості.

Оформити покупку дуже просто. Потрібно зробити лише один телефонний дзвінок!