Моноблоки для холодильних камер

Холодильним моноблоком є ​​спеціальна холодильна установка, яка виготовлена ​​у формі моноблока. Конструкція має єдиний корпус з холодильним агрегатом, конденсатором і повітроохолоджувачем. Застосовуються такі установки для підтримки температурного режиму усередині холодильної камери.

Сучасні моноблоки підходять для холодильних і морозильних камер малого і середнього обсягів. Встановлюються на одну зі стінок (найчастіше – задню) холодильної камери. Холодильні моноблоки справно функціонують при зовнішній температурі до -5 ° C. При більш низькій зовнішній температурі потрібно доукомплектация холодильного обладнання.

До переваг моноблоків для холодильних камер відносять:

  • компактність;
  • оптимальне використання вільного простору;
  • високу надійність;
  • екологічну безпеку;
  • високий клас енергозбереження;
  • автоматизоване електронне управління;
  • інтегрований заводський дизайн;
  • відсутність складнощів з використанням і обслуговуванням;
  • тривалий термін експлуатації.

Унікальні характеристики, висока ефективність, компактність і простота використання зумовили популярність моноблоків для холодильних камер.

Де купити моноблоки для холодильних камер?

Купити або оформити певну модель моноблока на замовлення можна у представників компанії «ХОЛОДСЕРВІС». Наші менеджери в телефонному режимі нададуть консультаційну допомогу і допоможуть вибрати найбільш оптимальну модель холодильної установки.

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує великий вибір среднетемпературних і низькотемпературних моноблоків для холодильних камер. Ми працюємо як з комерційними холодильними моноблоками (призначеними для установки в невеликі за обсягом камери), так і з промисловими варіантами.

«ХОЛОДСЕРВІС» пропонує холодильні моноблоки різних температурних режимів і розмірів від провідних виробників, в числі яких Polair, Zanotti, Technoblock, «Полюс», «Аріада», «Маріхолодмаш» та ін. Чи не знайшли на сайті потрібну Вам модель? Не поспішайте засмучуватися. Слідкуйте за оновленнями, ми постійно доповнюємо асортимент пропонованого клієнтам холодильного обладнання. Якщо немає часу чекати, може оформити замовлення доставки конкретної моделі холодильного моноблока на замовлення. Телефонуйте нам прямо зараз!