Сендвіч-панелі для холодильних камер купити в Україні ХОЛОДСЕРВІС Херсон

Сендвіч-панелі для холодильних камер – спеціальна група тришарових матеріалів з наповнювачем з пінополістиролу, які широко застосовуються при будівництві та ремонті (відновленні теплоізоляційних властивостей) холодильників і складів будь-яких розмірів і призначення: для зберігання продуктів, медикаментів та інших цілей.

Щоб купити сендвіч-панелі для холодильних камер за ціною виробника, залиште замовлення на сайті або зв’яжіться з нами іншим зручним способом!

Купити сендвіч-панелі для холодильних камер за ціною виробника

Компанія ТОВ «ХОЛОДСЕРВІС» рекомендує використовувати для «холодильних» цілей сендвіч-панелі з утеплювачем полістирол ПСБ-С-25 і пінополіуретан (ППУ), який при гранично низькій теплопровідності відрізняється мінімальним коефіцієнтом водопоглинання (не більше 1% обсягу на добу) і може служити в найбільш складних умовах без зниження експлуатаційних властивостей.

Важливе значення для забезпечення необхідного мікроклімату має якість сендвіч-панелей. Зовнішні захисні шари – металеві листи власного виробництва виготовляються з якісної сталі товщиною 0,5 мм і мають полімерне антикорозійне покриття, що забезпечує термін служби в кілька десятиліть.

Надійне з’єднання елементів в цілісну конструкцію проводиться шляхом гарячого пресування за допомогою спеціальних поліуретанових складів.

Герметичне з’єднання елементів між собою забезпечується спеціальними замками і сполучними елементами і добірними профілями, які можна купити з холодильними сендвіч-панелями за ціною, доступною для якісного виконання монтажних робіт будь-яких обсягів.

Виробництво і продаж холодильних сендвіч-панелей з пенопліуретаном і пінополістиролом

Умови експлуатації промислових холодильних камер накладають серйозні вимоги до сендвіч-панелей:

відмінні теплоізоляційні характеристики;
низький коефіцієнт водопоглинання ізоляційного шару – пінополістиролу ПСБ-С-25;
низький ступінь усадки ізолюючого матеріалу;
пожежна безпека;
екологічна чистота;
стійка до біологічного і агресивних середовищ;
довговічність.
Сендвіч панелі для холодильних камер розробляється з урахуванням екстремальних температурних факторів (різниці зовнішніх і внутрішніх температур) і містить асортимент для будь-яких умов:

товщиною пінополістиролу 60 і 80 мм – для температур зберігання від -5 до +12 оС;
товщиною 100 і120 мм – для середовища від -12 до -28 ° С;
товщиною 160 і 200 мм – для гранично низькотемпературних умов, а також забезпечення «шокової» (гранично швидкої) заморозки.
Ми пропонуємо купити сендвіч-панелі для холодильних і морозильних камер в Україні за ціною вигідного для різних категорій замовника рівня як стінового, так і покрівельного призначення.

Перші можуть мати чотири варіанти хвилі профільованих листів:

мікрохвиля;
сайдинг 100;
сайдинг 200;
трапеція.
Покрівельні сендвіч-панелі (для окремо розташованих та вбудованих в приміщення камер) відрізняються міцною трапецією висотою 40 мм, додатковими елементами жорсткості і наявністю сполучного замку Z-lock.

При стандартній монтажній ширині в 1000 мм замовник може вибрати будь-яку довжину від 500 до 14000 мм.

Найбільш популярні рішення для холодильних камер – білі або світлих тонів. Вони (як і інші найбільш затребувані забарвлення) завжди є в наявності на складі. Виробництво більш рідкісних колірних варіантів (за шкалою RAL) проводиться в найкоротші терміни. Можлива доставка транспортом компанії або самовивезення.