Холодильні компресори купити в Україні в ХОЛОДСЕРВІС

Купити компресори для холодильних установок Україна ви можете у нас в компанії ТОВ «ХОЛОДСЕРВІС». Якісне обслуговування, якісні товари, гнучкі ціни і рекомендації фахівців, включаючи повне обслуговування – все це у нас.

Компресори для морозильних камер вимагають регулярної діагностики, так як поломка в компресорі неминуче призведе до повної несправності всього холодильного агрегату. У підсумку ви отримаєте ремонт і серйозні витрати.

Компресори. види:

Ротаційний компресор;
Поршневий компресор;
Лінійний компресор.

Побутові холодильні установки частіше мають поршневий компресор, потужності таких холодильних апаратів залежить від кількості поршнів. Лінійні компресори знаходять своє застосування в кліматичних системах кондиціонування, можуть застосовуватися в промислових системах кондиціонування, харчова промисловість, в домашніх кондиціонерах стоять ротаційні компресори. Однією з головних переваг подібного механізму є повна герметичність, з цієї причини холодильні агрегати найчастіше укладають в повністю герметичний кожух з зовнішнім виведенням контактів.

У ринковому сегменті продаються побутові та спеціалізовані холодильні агрегати (промислове, торгове та інше холодильне обладнання) компресори різного виробництва. Між собою вони відрізняються функціональними характеристиками, потужність і інші параметри. Кожен показник впливає на вартість холодильного агрегату.