Автоматика холодильного обладнання купити в Україні ХОЛОДСЕРВІС

Автоматика холодильного обладнання – це цілий комплекс технічних і виробничих рішень, спрямованих на здійснення контролю над роботою установок з мінімальною участю персоналу.

Автоматика холодильного обладнання: які пристрої застосовують на практиці

До переліку пристроїв для забезпечення контролю входять:

електронні регулятори;
клапани;
оглядові скла;
регулятори рівнів рідини;
датчики;
запобіжники;
реле і вентилі.

Danfoss холодильна автоматика

Компанією danfoss холодильна автоматика проводиться протягом декількох десятків років. Підприємство є загальновизнаним лідером на світових і європейських ринках. Виробничі майданчики розташовані в 25 країнах світу і налічують близько ста заводів з випуску високотехнологічного обладнання.

Холодильна автоматика від датського виробника – це можливість удосконалити вже наявні системи і установки, або забезпечити монтаж нових інсталяцій. Реле й контролери – це незамінні елементи для роботи будь-якого холодильного обладнання. Датчики виконують вимірювання рівня температури, тиску, кількості холодильних агентів і мастильних матеріалів. Вони відповідають загальноприйнятим стандартам енергозбереження. Холодильна автоматика захищає пристрої від виходу з ладу шляхом запобігання перепадів напруги і тиску. Запобіжні клапани забезпечують безперебійну роботу будь-якої установки і системи.

Холодильна автоматика, купити яку вигідно у нас, продовжить термін служби будь-якого обладнання і виключить ризики виникнення аварійних ситуацій. Вибирати необхідні моделі виробів слід по каталогу. Він містить докладні технічні описи, в яких вказані сфери конкретного застосування і умови для безперебійної роботи. Пристрої, що поставляються компанією Данфосс, відрізняються можливістю працювати в широких діапазонах температурних режимів. Їх монтаж в діючі установки не викликає ніяких складнощів, оскільки всі пристрої стандартизовані.

Холодильна автоматика, ціна на яку влаштує будь-якого вітчизняного споживача, відрізняється своєю компактністю і автономністю. Для комерційного і транспортного застосування передбачені пристрої зі своїми специфічними параметрами, які слід неодмінно враховувати при складанні конкретного замовлення.