Автомобільні холодильні установки – ХОЛОДСЕРВІС

Установка холодильного обладнання на авто на Півдні України: Херсон, Миколаїв, Каховка, Нова Каховка, Генічеськ, Скадовськ

Холодильне обладнання для автомобілів користується найвищим споживчим попитом. Однак, не кожен водій може розібратися з величезним асортиментом холодильних установок для транспортних засобів. Допомогти у виборі та купівлі автомобільної холодильної установки може компанія «ХОЛОДСЕРВІС» і її висококваліфіковані фахівці.

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» має репутацію надійного і перевіреного роками постачальника промислового і спеціалізованого холодильного обладнання. Ми пропонуємо холодильні установки на автомобілі від провідних світових виробників. Такого типу обладнання забезпечує теплоізоляцію і підвищує ізотермічні властивості фургона (кузова).

Підбір холодильного обладнання на авто

При добірці холодильного обладнання на авто наші фахівці враховують не тільки побажання замовника, а й різні технічні параметри і характеристики:

  • тип транспортного засобу (авторефрижератор, рефрижераторний вагон, рефрижераторне судно або рефконтейнер);
  • клас, який визначає діапазон підтримуваного температурного режиму;
    принцип роботи і джерело живлення;
  • термін зберігання та оптимальні умови для транспортування продукції;
    ціновий сегмент.

Експлуатація автомобільних холодильних установок здійснюється при температурі повітря від -40 до +40 ° C. Не менш важливо ознайомитися з умовами навколишнього середовища і кліматичними особливостями регіону. Наприклад, вологе повітря призводить до розвитку корозії. З цієї причини потрібно подбати про наявність антикорозійного покриття на установці.

Холодильна установка на автомобіль – запорука правильного зберігання і успішного транспортування товару.

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує Вашій увазі три види холодильного обладнання:

  • Установки з прямим приводом
  • Устаткування з евтектичними плитами
  • Автономного типу обладнання

Ми допоможемо підібрати автомобільну холодильну установку відповідно до обраного температурним режимом, інтенсивністю експлуатації та цільовим призначенням. Якщо такого обладнання не виявиться на складі, ми оформимо доставку під замовлення. Зверніть увагу, що ми здійснюємо доставку товару оперативно, оскільки працюємо безпосередньо з багатьма виробниками спеціалізованого холодильного обладнання для різних типів транспортних засобів.

Залишилися питання? Або вже готові оформити замовлення на покупку автомобільної холодильної установки? Телефонуйте нам прямо зараз!