Низькотемпературні, середньо-температурні агрегати Frascold купити в Україні – ХОЛОДСЕРВІС

Агрегати низькотемпературні і середньотемпературні Frascold- весь модельний ряд. Агрегати стандартного виконання і для використання з підвищеною температурою навколишнього середовища. Для використання в камерах зберігання, охолодження, заморозки.

Більшість компресорів FRASCOLD універсально, одна і та ж модель придатна до роботи в різних режимах (низько- і середньо-температурних). Система змащення приладу модифікована і відрізняється ефективністю. Дуже вдале дизайнерське рішення і относительно невелика маса агрегату. При роботі компресори не створюють шуму. Всі вони довговічні і мають гарантовано тривалий термін служби, оскільки ресурс всіх складових значно збільшений. Холодильна установка Frascold легко встановлюється і демонтується в будь-яке приміщення. Виробник ретельно стежить за зростаючої вимогами споживачів, і регулярно оновлює асортимент.
На сьогоднішній день на ринок від FRASCOLD щорічно надходить 65 тис. Напівгерметичних поршневих компресорів, 1,5 тис. Гвинтових, 9 тис. Компресорно-конденсаторних агрегатів.

Будь-яка промислова холодильна установка на базі комплектуючих Frascold є надійною, довговічною і зручною у використанні.

Компанії, які вже встигли купить морозильні камери, з впровадженням обладнання даного виробника, заявляють у високій надійності і стабільності їх роботи.

Фреонові холодильні установки з впровадженням агрегатів FRASCOLD мають ідеальний баланс “ціна-якість” на світовому ринку.

Згідно з опублікованими даними, FRASCOLD є другим у Європі виробником холодильного обладнання, а на батьківщині, в Італії, по праву займає перше місце. Всі товари, виготовлені FRASCOLD, повністю задовольняють вимогам. Про це свідчать сертифікати, видані найвідомішими інститутами. НЕ зупиняючись на досягнутих результатах, компанія FRASCOLD, каталог якої завжди поповнюється новими моделями, впроваджує новітні технології.