oborudovanie

Продаж, установка, ремонт ресторанного обладнання у Херсоні

ХолодСервіс

Телефон для консультації 050-435-4455

Успішність роботи сучасних закладів громадського харчування в значній мірі визначається якістю їх оснащення. У розпорядженні кожного з таких підприємств є широкий список професійного технологічного устаткування, яке має функціонувати надійно і на повну потужність. А в разі збоїв і неполадок – ремонтуватися гранично оперативно і з гарантією якості, що під силу тільки справжнім професіоналам.

«ХОЛОДСЕРВІС»: монтаж, ремонт і сервіс ресторанної техніки

Наш сервісний центр здійснює установку, відновлення і обслуговування ресторанного обладнання. Ми ефективно і успішно співпрацюємо з підприємствами громадського харчування більше 20 років. У нашому арсеналі – величезний досвід, передове устаткування і першокласні професіонали. Ми готові стати для вас надійним партнером, прекрасно розуміє потреби і особливості вашого ресторанного бізнесу.

Наші переваги:

 • оперативний виїзд на заявки клієнтів;
 • висококваліфіковані майстри, які відмінно знають сучасне ресторанне обладнання;
 • передове діагностичне і ремонтне обладнання;
 • наявність свого складу з запасними деталями і вузлами;
 • демократичні розцінки, для постійних клієнтів – знижки;
 • висока якість робіт і надання гарантії.

Завдяки великому накопиченому досвіду і ультрасучасному оснащенню наші фахівці успішно працюють з тепловими, холодильними і технологічними апаратами від будь-яких вітчизняних і зарубіжних марок.

Як оформити заявку?

Якщо вам потрібно ремонт ресторанного обладнання в Херсоні або на Півдні України, ви можете зв’язатися з нами для консультації і виклику майстра. При цьому необхідно буде назвати тип, марку та модель пристрою, і описати суть виниклої проблеми.

Для зв’язку з клієнтами у нас передбачено кілька форматів:

дзвінок безпосередньо на номер нашого сервісу  050-435-4455;

 • замовлення зворотного дзвінка на ваш телефон;
 • спеціальна форма «задати питання»;
 • спілкування за допомогою форми зворотного зв’язку.

Наші оператори швидко відправлять до вас ремонтників, які будуть повністю підготовлені для вирішення проблеми на місці. У дуже рідкісних випадках може знадобитися транспортування техніки в нашу майстерню.

Обслуговування ресторанного обладнання

Грамотний і професійний сервіс – це ефективний спосіб продовжити термін служби дорогої техніки. А також це можливість мінімізувати ризики форс-мажорних ситуацій, пов’язаних з фінансовими втратами через псування продуктів і / або втрати клієнтів. Оптимальним варіантом тут є технічне обслуговування обладнання на основі абонентського договору з нашою компанією.

На практиці це виглядає наступним чином. Наші фахівці з обумовленою періодичністю будуть виробляти всі необхідні сервісні роботи на вашому об’єкті, включаючи настройку і діагностику агрегатів. Це дозволить не тільки продовжити термін служби техніки, а й мінімізувати витрати на її плановий ремонт. Якщо буде потрібно ремонт ресторанного обладнання, то всі ваші витрати зведуться до придбання нових вузлів і деталей.

Ціни на ремонт професійної кухонної техніки

 

Якщо вас цікавить вартість відновлення обладнання для ресторанів, кафе або барів, кінцева вартість ремонту визначається в кожному окремому випадку після огляду пристрою фахівцем. Також визначитися з ціною питання вам допоможе консультація наших фахівців, з якими ви можете зв’язатися зазначеними вище способами.

На вартість ремонту ресторанної техніки впливають такі чинники:

тип пристрою, марка і модель;

 • овартість необхідних запасних частин;
 • обсяг і складність виконуваних операцій.

Наші майстри приїдуть на ваш об’єкт, проведуть комплексну діагностику вийшло з ладу, і виявлять несправність. Після цього вони проінформують вас про вартість запчастин і ремонтних робіт, і якщо вас все влаштує, виконають необхідні роботи.

Ремонт ресторанного обладнання в Херсоне: швидко і гарантовано якісно

Завдяки високому рівню компетентності наших майстрів і сучасному оснащенню, ми завжди впевнені в якості виконуваних робіт. Тому на всі здійснювані операції ми надаємо гарантію.

Ми встановлюємо, ремонтуємо і обслуговуємо всі види кухонної і барною техніки:

 • котли для, фритюрниці, грилі;
 • конвекційні печі, пароконвектомати, жарильні шафи, жарочні поверхні;
 • посудомийні машини, водонагрівачі, кофеварочного машини а також ремонт холодильного обладнання;
 • м’ясорубки, овочерізки, міксери, текстомеси і т.д.

Вам потрібно швидко відремонтувати обладнання для громадського харчування з гарантією якості?

Телефонуйте нам: 050-435-4455