Продаж промислових холодильників в Херсоні, Одесі, Миколаєві, Новій Каховці

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» здійснює прямі поставки промислових холодильних та морозильних камер з заводів виробників, а також займається ремонтом і монтажем професійного холодильного устаткування.

service_holod_khersonЗберігання та демонстрація продуктів – процеси, які вимагають особливого підходу і спеціалізованого устаткування. Тому популярністю власників продуктових маркетів, ресторанів, кафетеріїв, виробничих і складських підприємств користуються промислові холодильники.

Промислові, або професійні холодильники відрізняються великими габаритами і обсягами холодильних (морозильних) камер. На відміну від холодильного обладнання морозильні камери призначені для заморозки і тривалого зберігання продуктів. Середня температура заморозки становить -20 ° C. Однак сучасні морозильні камери здатні підтримувати температурний режим на рівні -30 … -40 ° C. Застосовуються такі морозильні установки для заморозки і тривалого зберігання м’яса, риби, м’ясних і рибних субпродуктів, овочів і напівфабрикатів.

Професійні холодильники відрізняються розмірами, дизайном і наявністю або відсутністю додаткових функцій. Що стосується цільового призначення, існує така класифікація промислових холодильників:

  1. Промислове обладнання. Використовуються для зберігання різних продуктів харчування. Встановлюються переважно в закладах громадського харчування, а також на виробничих і складських підприємствах.
  2. Демонстраційні холодильні шафи. Передні дверцята промислового холодильника виготовляється з розжареного скла. Демонстраційного типу холодильні установки використовують для зберігання напоїв і десертів в продуктових маркетах і підприємствах громадського харчування. Скляні дверцята дозволяє покупцеві ознайомитися з наявним асортиментом реалізованої продукції.
  3. Вузькоспеціалізоване холодильне обладнання промислового типу. Такі холодильники широко застосовуються в винних магазинах для демонстрації вин і сирів.

Сучасні промислові холодильники відрізняються якістю збірки і тривалим терміном експлуатації. Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» є офіційним дистриб’ютором відомих у всьому світі українських і зарубіжних торгових марок, що спеціалізуються на виробництві та реалізації холодильного обладнання промислового типу. Високим попитом користуються промислові холодильники торгових марок Freezerline (Італія), Ozti (Туреччина), Hendi (Нідеранди) і Saro (Німеччина).

Залишити відповідь