ОВОЧЕСХОВИЩА ПІД КЛЮЧ НА ПІВДНІ УКРАЇНИ – ХОЛОДСЕРВІС

Підбір, продаж, монтаж, обслуговування, ремонт і модернізація промислового холодильного обладнання

Забезпечення штучним холодом потреб виробництв, підприємств харчової галузі на Півдні України: Херсонська, Одеська, Миколаївська області.

ХОЛОДИЛЬНІ КАМЕРИ ДЛЯ МОРКВИ

Овочесховища

ХОЛОДИЛЬНІ КАМЕРИ ДЛЯ КАПУСТИ

Овочесховища

ХОЛОДИЛЬНІ КАМЕРИ ДЛЯ КАРТОПЛІ
Овочесховища

ХОЛОДИЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ ГРИБІВ
Овочесховища

ХОЛОДИЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ ЗЕЛЕНІ
Овочесховища

ВЕНТИЛЯЦІЯ ДЛЯ ОВОЧЕСХОВИЩ
Овочесховища

Перестаньте залежати від кліматичних умов!

Споруда овочесховища від компанії «ХОЛОДСЕРВІС» – свіжі овочі в будь-який час року!

Досить прибутковим в нашій країні є зберігання овочів. Перспективність розвитку даного напрямку полягає в тому, що період його окупності мінімальний – до 2-х років. Єдина проблема зберігання врожаю в зимовий період. Адже саме в цей час року на 50% виростає собівартість такої продукції. У ній 40-50% займають енергоресурси, так як витрати на них в холодну пору року значно збільшуються. Виходячи з цього, робимо висновок, споруда і правильне функціонування овочесховища – прибуткова справа. Зберігання продуктів тривалий період дозволить збільшити дохід більш ніж на 50%, знизивши витрати на утримання. Необхідність заощадження овочів в первозданному вигляді потреба кожного з нас. Збереження великих тоннажів врожаю – найважливіше завдання овочівництва. Адже всі ми прекрасно розуміємо, що відсутність відповідних умов, без сумніву, призведе до масового гниття продукту, і спричинить за собою колосальні збитки. Вирішується ця проблема просто, шляхом побудови сховища.

НАШІ ВИКОНАНІ ОБ’ЄКТИ

1_ovoshechranilisheiolana

 

ТОВ «ХОЛОДСЕРВІС» спеціалізується на створенні овочесховищ

Ми пропонуємо:

 • Підготовку проекту камери зберігання овочів
 • Вибір відповідного обладнання, системи вентиляції
 • Установку і монтаж
 • Пусконалагодження холодильних машин
 • Новітні виробничі технології довгострокового зберігання: Деталі й комплектуючі пройшли перевірку
 • Регульованому середовищі
 • Контроль за рівнем і концентрацією кисню
  Виконання всіх зазначених вище робіт проводиться з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта, що дозволить Вам бути впевненим у цілості й схоронності саме Вашого продукту протягом тривалого часу. Завдяки комплексному підходу нам також вдалося значно знизити ціну і тимчасові витрати на спорудження, при цьому зберігши високу якість.

Наша філософія: якість – це просто

Промислові камери для зберігання овочів, створені нами, легкі в управлінні. Використовувані матеріали дають можливість скоротити час на технічну підтримку.

Перед тим як приступити до втілення задуманого варто дати відповідь на кілька запитань, від яких залежить подальший розвиток справи:

 • Кому будете продавати? Ваш бізнес орієнтований на поставки по регіону або для місцевих, найближчих магазинів, ринків? Знаючи відповідь на це питання, Ви з легкістю визначте відповідний тип камери зберігання овочів.
 • Що потрібно зберегти? Один вид товару чи кілька? Тоді ми зрозуміємо потрібно сховище з безліччю камер або одне цілісне спеціалізоване будівлю.
 • Бажані обсяги? Цей фактор визначає не тільки лінійні розміри, а й внутрішнє планування. Немає сенсу споруджувати велику холодильну камеру для зберігання овочів, якщо немає можливості повністю її заповнювати або продавати весь закладений товар.

В процесі будівництва виділяють наступні етапи:

 • Тип овощесховища. З огляду на асортимент продукції, яку планується зберігати, можна побудувати камеру з ізольованими відділами для різних сортів продукту або спеціалізоване сховище для одного виду, наприклад, цибулі, картоплі, грибів. А від обсягів, які будуть зберігатися, залежить місткість сховища і потужність холодильних, а також вентиляційних систем. Розрізняють декілька типів?
  малі (обсяг до 100 тонн);
  середні (обсяг від 100 до 1000 тонн);
  великі (обсяг більше 1000 тонн).
  Для эффективного функционирования холодильного оборудования площадь овощехранилища должна использоваться полностью. Если запланировали постройку большого типа, но не уверенны в объемах хранимого продукта, тогда лучше остановить свой выбора на сооружении поменьше.

При підготовці проекту наші фахівці враховують всі показники, включаючи геодезію і обороти продукту в камері схову.

 • Будівництво. Існує дві технологій споруди:
  З використанням безкаркасних технологій. У спорудах цього виду використовують сендвіч-панелі, що відрізняються довговічністю і вогні стійкістю.
  За допомогою полегшених металоконструкцій. Основою служить каркас з металоконструкцій, обшитий профнастилом і утеплений пінополіуретаном.
  Технічне оснащення і монтаж системи зберігання. Список необхідного устаткування виглядає приблизно так:
  Вентиляційна система
  Теплообменная
  охолоджуюча

Він підлягає коригуванням залежно від овочів і термінів зберігання.

Чому вигідно працювати з нами?

 • Економія коштів – будівництво з нами в 1.5-2 рази дешевше
 • Швидке виконання завдань
 • Довговічність і надійність. Навіть якщо для будови відведені мінімальні терміни, воно відповідає всім стандартам.
 • Невелика кількість використовуваного металу. Безкаркасні і полегшені металоконструкції дозволяють переміщати і з легкістю міняти розміри сховища.
 • Економічне утримання будівель.

Використовувані матеріали дають можливість зменшити витрату електрики і тепла.
Робота будь-якої складності з нами виконується максимально швидко, а результат має висококласними технічними можливостями. Власний штат професіоналів і робота з партнерами дають можливість виконувати всі бажання замовника, вчасно надавати технічну підтримку і консультації. Замовте прорахунок за вказаними номерами телефонів і спорудити своє овочесховище в найкоротші терміни!

Звертайтесь до професіоналів компанії «ХОЛОДСЕРВІС»!

Телефони для консультації:

0552-354455050-435-4455098-535-4455