Підприємство ТОВ ХОЛОДСЕРВІС

cold

Історія нашого підприємства бере свій початок з 2002 року. На території 2000 кв.м, що належить ФОП Кривчун А. В. було організовано підприємство під ТМ «Холодильний Сервіс». ТМ «Холодильний Сервіс» стало швидко розвиватися і в 2011 році було реорганізовано в ТОВ «ХОЛОДСЕРВІС». Завдяки багаторічному досвіду, постійному розвитку, оновленню технологій і виробничій базі, на сьогоднішній день ТОВ «ХОЛОДСЕРВІС» є лідером у своїй галузі на Півдні України.

Наша мета:

забезпечення штучним холодом потреб виробництв,
підприємств харчової галузі Південного регіону України.

Основна діяльність підприємства:

  • підбір, продаж, монтаж, обслуговування, ремонт і модернізація фреонового торгового і промислового холодильного обладнання;
  • установка, підключення та налаштування систем автоматики і моніторингу фірми Danfoss і Emerson;
  • продаж і монтаж сендвіч-панелей з наповнювачем ППУ;
  • продаж і установка термоізольованих холодильних дверей;
  • проектування і монтаж систем припливно-витяжної вентиляції;
  • будівництво холодильних складів та овочесховищ під ключ;
  • монтаж, ремонт і обслуговування автомобільних холодильних установок.

Нашими клієнтами є такі підприємства:

ТОВ “Данон”, ТОВ “Екобіотек”, ТОВ “Геліос-1”, ТОВ ТД “Каховський райагрохім”, “Новокаховський міський ринок”, ТОВ “Вікон” і ін. Для подальшого розвитку нашого підприємства, ми плануємо освоїти технологію швідкостного охолодження, відомого в Європі як “forced-air cooling”, ця прогресивна технологія дає можливість гарячу продукцію з поля охолоджувати за 1:00, така технологія дуже сприяє тривалому зберіганню, і забезпечує високу якість товару.

Також, ми плануємо освоїти самостійне компонування систем мониторингу, і зволоження, а також системи ультрафіолетового знищення грибків, і шкідників овочевої та фруктової продукції. Наше підприємство зацікавлене в розвитку, тому впроваджуємо елементи виробництва для здійснення своєї діяльності в конкурентному руслі, що дозволяє робити устаткування дешевшим і більш цікавим для споживачів.