Maer Micro Motor

ТОВ «ХОЛОДСЕРВІС» є дистриб’ютором виробника холодильного обладнання Maer Micro Motor на Півдні України: Херсон, Миколаїв, Одеса, Генічеськ, Каховка, Скадовськ, Нова Каховка

Для консультації та замовлення продукції Maer Micro Motor – телефонуйте ХОЛОДСЕРВІС

050-435-4455

098-535-4455

Осьові вентилятори MaEr

osevye-ventilyatoru-maer

Вентилятори осьові – це дуже прості і надійні пристрої, необхідні як в промисловості, так і в побуті. Через свою конструкції осьові вентилятори не забезпечують такого великого потоку повітря, як інші варіанти обладнання, однак володіють хорошим поєднанням ціни і якості. Якщо потрібно влаштувати вентиляцію з мінімальними витратами, то підійдуть саме такі агрегати.

Застосування вентиляторів

У сучасному світі будь-яке підприємство має потребу в вентиляції. Неважливо, чим саме він займається: виробництвом продуктів, товарів загального споживання або ж хімічних засобів. Правильна циркуляція повітря не тільки сприятливо впливає на персонал, але і допомагає охолоджувати обладнання, а значить, економити на системах охолодження. У житлових приміщеннях теж потрібні вентилятори осьового типу – їх ставлять на вікна або в повітроводи для поліпшення існуючої системи вентиляції. Переваг у такого рішення безліч: в приміщенні підтримується приємний мікроклімат, а бруд або комахи з вулиці не зможуть проникнути всередину завдяки сітці і обертовим лопатях.

Про компанію MaEr Micro-motor

Hangzhou MaEr Micro-motor Co., Ltd. – професійна компанія, що спеціалізується на виробництві різних двигунів і вентиляторів з зовнішнім ротором. Лінія продуктів компанії YWF двигунів із зовнішнім ротором, використовуваних в вентиляторах, широко застосовується в відцентрових вентиляторах і осьових вентиляторах, які включають трифазний двигун (S), однофазний ємнісний двигун (D), квадратний затінений полюс (Z) двигун із зовнішнім ротором. Номінальний діапазон швидкості обертання становить 500 об / хв 2500 об / хв, а вихідна потужність – від 5 до 1800 Вт. Лінія осьових вентиляторів YWF з двигунами із зовнішнім ротором має різноманітні характеристики від 175 до 900 фунтів стерлінгів. Володіючи такими перевагами, як висока ефективність, сильний вітер, низький рівень шуму, гарний зовнішній вигляд і т. Д., Всі продукти широко використовуються в холодильних установках і побутових приладах.

Лінія охолоджуючих вентиляторів і двигунів була удостоєна нагороди за високу якість в ході інспекції в провінції і отримала сертифікат Чжецзянського бюро якості та технічного нагляду. Крім того, в 2003 році продукція пройшла сертифікацію CE і CCC.

Компанія також сертифікована системою менеджменту якості ISO9001: 2000, яка має досконалу систему забезпечення якості та суворі заходи щодо забезпечення якості. Керуючись принципом технологічного лідерства і заснованим на якості, компанія завжди звертає увагу на потреби клієнтів, щоб підвищити їх задоволеність.