Комерційні холодильні камери купити на Півдні України: Херсон, Миколаїв, Одеса, Генічеськ, Скадовськ, Нова Каховка – ХОЛОДСЕРВІС

Комерційні холодильні камери продаж в Херсон Миколаїв ОдесаКомерційні холодильні камери продаж в Херсон Миколаїв Одеса

ХОЛОДИЛЬНІ КАМЕРИ ДЛЯ КВІТІВ, РЕСТОРАНІВ, ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ, МЕДИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ, ХУТРЯНИХ ВИРОБІВ І ШУБ, ПИВА І ПИВНИХ КЕГ

МОРОЗИЛЬНІ КАМЕРИ ДЛЯ РЕСТОРАНІВ

Телефони для консультації 0552-354455050-435-4455098-535-4455

НАШІ ВИКОНАНІ ОБ’ЄКТИ

 

Холодильні камери від лідерів ринку ХОЛОДСЕРВІС

Холодильне обладнання нашої компанії – висока якість, доступна ціна!

Ми забезпечуємо виробників основної технологічної складової успішного розвитку бізнесу. Напевно, Ви ставите питанням, як холодильна камера може вплинути на збільшення моєї прибутку? Комерційні холодильні камери від нашої компанії це:

 • Економія коштів. Наявність якісного оснащення дозволить Вам робити оптові закупівлі необхідних продуктів і зберігати їх в належних умовах тривалий час. А всім давно відомо – оптом дешевше!
 • Скорочення витрат електрики. Матеріали, з яких виготовляються комерційні холодильні камери, дозволяють зменшити споживання електроенергії для підтримки температури.
 • Багатофункціональність. Представлені моделі мають достатньо місця і можуть бути використані під зберігання кількох видів продуктів. Устаткування дозволяє, забезпечить товарне сусідство для різних форм, типів, розмірів.
 • Зручність розміщення. Здійснити установку агрегату можна практично в будь-якому місці, де є доступ до електрики. Якщо в безпосередній близькості до їжі немає можливості розмітити скриня його можна поставити в господарській будівлі або гаражному приміщенні.
 • Нашу продукцію використовують підприємства харчової та торгової промисловості, фармацевтичні та наукові організації, а також фірми з виготовлення пластмас. І це далеко не весь перелік постійних клієнтів, які потребують якісного, надійного, що не дорогому обладнанні.

Наші фахівці виконають:

 • Всі необхідні розрахунки, проектування холодильної системи. При будівництві камер використовують ППУ панелі, товщиною 80-120 мм. Саме тому, перш ніж приступити до виконання робіт, необхідно провести розрахунки. Для того щоб отримати достовірні факти, від замовника потрібно наступна інформація: Будівництво холодильної камери. На основі умов проекту ми проведемо швидкий і якісний монтаж камери. Якщо Вас цікавить більш детальна інформація з питання холодильна камера монтаж, звертайтесь за контактними номерами телефонів.
 • Що буде зберігатися і в якій кількості?
 • Плановані терміни заощадження?
 • Вибір висококласного інноваційного, що задовольняє Ваші запити обладнання для холодильних камер. Робота системи охолодження і заморозки неможлива без:
 • Холодильного агрегату;
 • Системи вентиляції.
 • Співпраця зі світовими виробниками комплектуючих, дозволяє нам встановлювати тільки інноваційні деталі, які відповідають усім стандартам.
 • Монтаж і пуско-наладку обладнання. Збірка системи зберігання продуктів буде проведена в найкоротші терміни відповідно до потреб замовника.

План будівнитцтва комерційної холодильної камери

1. Розробка проекту холодильної камери. На даному етапі наші інженери враховують всі необхідні параметри зберігання, а також кількість продукції і умови навколишнього середовища. Після цього, виходячи з Вашого запиту, ми надамо повністю готовий проект холодильної камери з усіма розрахунками будівництва і підібраного обладнання під Ваші вимоги;

2. Етап підготовки майданчика для будівництва камери. При необхідності побудови окремого приміщення камери перед початком монтажу перевіряється рівність грунту, де буде встановлена ​​комерційна холодильна камера. Після цього вирівнюється поверхня під фундамент, і починаються будівельні роботи. Якщо ж холодильна камера буде перебувати в готовому приміщенні, то в цьому немає необхідності і можна відразу ж приступати до самого процесу будівництва;

3. Монтаж камери починається з побудови металевого каркаса і обшивки його теплоізоляційними сендвіч-панелями. Ці панелі з’єднують в потрібній послідовності замковими вузлами – це забезпечує максимальну герметичність камери для зменшення енерговитрат на роботу обладнання. Якщо на другому етапі буде допущена будь-яка неточність, то в недалекому майбутньому через втрату герметичності потрібно буде виконувати ремонт промислової холодильної камери;

4. Після завершення етапу будівництва самої камери наші фахівці приступають до прокладання повітропроводів і труб для роботи обладнання;

5. Монтаж системи вентиляції та холодопостачання камери;

6. Завершальним етапом є пусконалагоджувальні роботи і запуск камери в експлуатацію.

Виробничий потенціал компанії «ХОЛОДСЕРВІС» дозволяє нам займати лідируючі позиції на всеукраїнському та світовому ринку. Наша техніка використовується при спорядження ряду відомих виробництв, торгових точок та мереж, об’єктів готельне-ресторанного бізнесу, так як має досить високу конкурентноздатність.

Основна відмінність від інших представників цього ринкового сегмента – ми не тільки продаємо, а й спілкуємося. Консультанти нашої компанії здатні відповісти на будь-які питання, надати вичерпну інформацію, допомогти зробити правильний вибір. Крім гарантій бездоганної якості, чудових експлуатаційних особливостей, Вас приємно здивувати ціна.

Дізнатися вартість, детальні технічні моменти, а також здійснити замовлення Ви можете за телефонами:

0552-354455050-435-4455098-535-4455

Замовити прорахунок камери

Звернення до нас стане кращим рішенням!

Впевненість у завтрашньому дні – компанія «ХОЛОДСЕРВІС»!