ХОЛОДИЛЬНІ КАМЕРИ ДЛЯ НАПІВФАБРИКАТІВ

ХОЛОДСЕРВІС – продаж, монтаж, обслуговування холольних камер на півдні України – Херсон, Миколаїв, Одесса, Нова Каховка, Скадовськ, Геніческ

 

МОРОЗИЛЬНА КАМЕРА ЗАМОРОЗКИ НАПІВФАБРИКАТІВ
Холодильні камери для напівфабрикатів

ХОЛОДИЛЬНА КАМЕРА ЗБЕРІГАННЯ НАПІВФАБРИКАТІВ
Холодильні камери для напівфабрикатів

Замовити прорахунок камери:

0552-354455050-435-4455098-535-4455

Якщо Вам потрібно купити холодильну камеру для заморозки м’яса, то компанія ХОЛОДСЕРВІС саме те, що Ви шукайте. Ми надамо Вам якісну і надійну камеру, яка буде служити багато років. Вам потрібно всього лише зателефонувати нам і зробити замовлення.

Успішні продажі напівфабрикатів з компанією «ХОЛОДСЕРВІС».

Професійні холодильні камери від відомих виробників.

Ми пропонуємо великий вибір холодильного обладнання для зберігання напівфабрикатів, здійснюємо їх доставку та монтаж по всій території України.

ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ

Як відомо, існує великий асортимент напівфабрикатів, відповідно і умови їх заощадження мають свою специфіку. Кожному виду необхідний індивідуальний підбір відповідного обладнання:

Середньо або низькотемпературне;
Відкрите, закрите;
У великий торговий зал або склад.
Також, замовникам варто уважно поставитися до сировини, з якого буде виготовлений продукт.

Наприклад, м’ясні напівфабрикати, реалізують в охолодженому, замороженому вигляді, використовуючи для демонстрації та зберігання морозильні шафи (розміщують в складських приміщеннях), вітрини (встановлюють переважно в торгових залах). Щоб вдалося зберегти товарний вигляд і смакові якості камера для напівфабрикатів повинна функціонувати в певному температурному режимі. Охолоджені м’ясні вироби зберігають при температурі від 0 до +6 С, а заморозка напівфабрикатів проводиться в діапазоні: х 0 …- 2 ° С, -4 …- 5 ° С, -8 …- 10 ° С, -15 …- 20 ° С.

План будівництва камер для напівфабрикатів

I.Розробка проекту камери для напівфабрикатів. На даному етапі наші інженери враховують всі необхідні параметри заморозки і зберігання, а також кількість продукції і умови навколишнього середовища. Після цього, виходячи з Вашого запиту, ми надамо повністю готовий проект камери з усіма розрахунками будівництва і підібраного обладнання під Ваші вимоги.

II. Етап підготовки майданчика для будівництва камери. При необхідності побудови окремого приміщення камери перед початком монтажу перевіряється рівність грунту, де буде встановлена ​​камера. Після цього вирівнюється поверхня під фундамент, і починаються будівельні роботи. Якщо ж камера буде перебувати в готовому приміщенні, то в цьому немає необхідності і можна відразу ж приступати до самого процесу будівництва.

III. Монтаж камери починається з побудови металевого каркаса і обшивки його теплоізоляційними сендвіч-панелями. Ці панелі з’єднують в потрібній послідовності замковими вузлами – це забезпечує максимальну герметичність камери для зменшення енерговитрат на роботу обладнання. Якщо на другому етапі буде допущена будь-яка неточність, то в недалекому майбутньому через втрату герметичності потрібно буде виконувати ремонт камер для зберігання і заморозки полуфабікатов.

IV. Після завершення етапу будівництва самої камери наші фахівці приступають до прокладання повітропроводів і труб для роботи обладнання.

V. Монтаж системи вентиляції та холодопостачання холодильної або морозильної камери для напівфабрикатів.

VI. Завершальним етапом є пусконалагоджувальні роботи і запуск камери в експлуатацію.

ТОВ «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує комплекс послуг з будівництва холодильного обладнання. Бере на себе виконання наступних робіт:

Створення проекту і будівництво конструкції. Всі роботи проводяться, з огляду на Ваші побажання, відповідно до відведеним бюджетом. Якщо ж конкретних побажань немає, а бюджет дозволяє ми використовуємо план споруди за типовим проектом, який цілком і повністю буде відповідати саме Вашим обсягами виробництва або торгівлі. Таким чином, в результаті Ви отримуєте економічний варіант необхідної Вам споруди. Заощадивши при цьому не тільки грошові ресурси, а й час.

Установка систем охолодження і вентиляції. Холодильний агрегат складається з двох частин:
вентиляції;
Холодильної установки.
Саме вони, в сукупності, здатні забезпечити постійне підтримання необхідних кліматичних умов.

Також, завдяки тому, що компанія виконує прорахунок, виготовлення обладнання виходячи з реальних обсягів Вашого виробництва, ви уникнете простоїв всієї конструкції.

Побори відповідного варіанту розміщення товарів. Камера заморозки напівфабрикатів, і заощадження охолоджених продуктів може бути наповнена стійками або візками. Це дозволяє максимально рентабельно використовувати спільний простір. Що потрібно саме Вам? Знають фахівці нашої компанії. Спільними зусиллями ми забезпечимо Вас якісним і відповідним спорядженням.
Як ви встигли помітити холодильна камера зберігання напівфабрикатів складна, але при цьому життєво необхідна для успішного розвитку бізнесу річ. Адже саме завдяки їй вдається зберегти великі обсяги продукту без втрати товарного вигляду і смакових якостей. Виходячи з цього, процес створення такого механізму варто довіряти тільки досвідченим фахівцям, тобто нашим співробітникам.

Вам дорога Ваша репутація? Хочете радувати клієнтів висококласними продуктами? Придбання холодильної камери від нашої компанії вірний крок.

Замовити доставку, монтаж обладнання, придбати комплектуючі, обговорити перспективи подальшого співробітництво Ви можете, зателефонувавши за номерами телефону

0552-354455050-435-4455098-535-4455

або відвідавши наш офіс в Херсоні, вул. Перекопська, 178.

Чекаємо Ваших звернень!

Лідери ринку повинні працювати тільки з лідерами!