Carrier

ХОЛОДСЕРВІС офіційний дистриб’ютор Carrier в Україні

Телефон для консультації фахівця

050-435-4455

098-535-4455

ХОЛОДСЕРВІС є офіційним дистриб’ютором датської компанії Carrier, Здійснює прямі поставки обладнання з заводу-виробника.

Про компанію Carrier

Компанія Carrier є світовим лідером в області рішень для холодильних систем, систем кондиціонування і обігріву повітря. В основі цих систем лежить сучасний кондиціонер, який був винайдений Уіллісом Керріер в 1902 році. При створенні нових продуктів і послуг ми використовуємо досвід та інновації, що забезпечують надійну роботу і високу ефективність у будь-якій точці світу.

 

ДОМАШНІЙ КОМФОРТ

мільйони людей довіряють лідерства та досвіду компанії Carrier як постачальнику ефективних рішень для обігріву та охолодження їхніх будинків.

 

carrier-commercial-hvac-solutions-cool-office-buildings

РІШЕННЯ ДЛЯ БУДІВЕЛЬ

задаючи стандарт в області продуктивності, енергоефективності та стійкості, Carrier пропонує рішення в області кондиціонування повітря, управління будівлями і надання енергопослуг для життєвого циклу будівель.

carrier-transicold-vector-trailer-refrigeration-unit

ТРАНСПОРТНИЙ ХОЛОД

холодильне обладнання Carrier для транспорту, рішення в області моніторингу холодильного ланцюга, а також запасні частини забезпечують безпечну та надійну доставку продуктів харчування і напоїв, виробів медичного призначення та інших швидкопсувних вантажів людям і підприємствам по всьому світу.

woman-hypermarket-fresh-vegetables

КОМЕРЦІЙНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ

Надаючи послуги харчової промисловості, підприємствам громадського харчування та роздрібної мережі торгівлі продуктами харчування наші рішення в області охолодження засновані на технологіях наступного покоління і дозволяють зберігати свіжість, забезпечувати безпеку і покращувати зовнішній вигляд роздрібної харчової продукції та напоїв.

Залишити відповідь