Автомобільні холодильні установки (12/24 V)

Даний вид обладнання призначений для перевезення в ізотермічному кузові автомобіля охолоджених і заморожених вантажів (температурний режим від + 6ºС до -20ºС) для його збереження без втрати якості. Для роботи холодильної установки використовується енергія двигуна автомобіля, для цього компресор установки за допомогою спеціального кронштейна кріпиться на двигун, а потім з’єднується з ним через ремінну передачу. Для відображення температури повітря в кузові автомобіля, в кабіні встановлюється електронний блок управління.

Купити в Україні холодильні установки можна таких виробників як ALEX ORIGINAL Ltd, Konvecta, THERMO KING, Carrier, КАМ (Україна), Termolife (Україна) та ін. Для монтажу таких установок підходять ізотермічні кузова на базі шасі “ГАЗель”, “ГАЗ”, “ЗІЛ-Бичок”, “МАЗ”, FAW. IVECO, Reno, Foton, Volkswagen, DAF, Isuzu, Mercedes і інші об’ємом від 6 м³ до 36 м³. Монтаж обладнання на автомобіль займає 2-3 дні. Гарантія – 1 рік.

692_big-min
konvekta
Установка рефрижераторів (холодильні установки) на авто на Півдні України
Установка рефрижераторів (холодильні установки) на авто на Півдні України
termoking
Установка рефрижераторів (холодильні установки) на авто на Півдні України
carrier

Ремонт і обслуговування автомобільних холодильних установок

ba231a9d7a097e15e7ab4db2571494af_XL-min

Компанія «Холодсервіс» надає послуги з ремонту та обслуговування автомобільних холодильних установок самих різних типів в т.ч і РЕФ в місті Херсон. На складі компанії в наявності всі необхідні і часто використовувані запчастини для проведення ремонту.

Найбільш затребуваними видами робіт є: пошук і усунення витоків хладогенту, опресовки (обжимка) шлагнов Good Year і стаканів фітингів з їх заміною, заправка масла компресорного (PAG46, ACD32) і хладону (фреон R-134A, R 507, R 22, R- 404A), заміна ресивера, датчика тиску, фільтра-дегидратора, ТРВ Danfoss, заміна вентилятора 12/24 V (Kormas, Spal, S-Blade, King) штовхаючий або тягнутий, заміна компресора з промиванням холодильної системи промивающим хладоном R-141b, заміна контролера, блоку управління EVK 213 12-24V.

Окремо можна виділити роботи по ремонту самого компресора: заміна задньої кришки компресора DENSO, SANDEN D 505/507/509 / 5H09 / 5H11 / 5H14, заміна комплекту сальника на вал компресора SELTEC tm08 / tm13 / tm15 / tm16, заміна механічної муфти або притискної, заміна підшипника шківа 6PV, 8PV, A2, електромагнітної муфти.

Ремонт і заправка автокондиціонерів і кондиціонерів для автобусів, комбайнів і тракторів

Заправка автокондиціонера хладоном R-134A і маслом, заміна і опресовки шлангів, усунення витоку, пайка трубок, заміна ресивера, дегидратора, конденсора, радіатора кондиціонера.

58970624-min

Запчастини для автокондиціонерів

1_1zapchasti-min

Для ремонту автокондиціонерів найбільш часто використовують такі запчастини: датчик тиску, випарник, компресор автомобільний DENSO, SANDEN, Calsonic, HARRISON, SELTEC, конденсор, ресивер, фільтр, дегідратор, ТРВ, трубка Вентурі, термостат, терморегулятор, кільце під кришку, комплект сальника на вал компресора, механічна муфта, муфта в зборі, підшипник, регулюючий вентиль, Шків 6PV, 8PV, A2, електромагнітна муфта HALLA, Formula, Micro-Bus, Delphi, стакан фітінгу, фітінг, шланг скороченої Good Year, вентилятор 12, 24 V.

Продаж автомобільного холодильного обладнання та кондиціонерів в Херсоні, Одесі, Миколаєві, Новій Каховці, Каховці

Компанія «ХОЛОДСЕРВІС» пропонує свої послуги з вибору, монтажу та обслуговуванні автомобільного холодильного обладнання та кондиціонерів. У разі ремонту нашими майстрами використовуються оригінальні запасні частини. Ми працюємо з провідними українськими та зарубіжними виробниками промислового холодильного обладнання. Вся продукція сертифікована і має відповідні сертифікати якості. Телефон для консультації 050-435-4455

Холодильне обладнання для автомобілів – це професійні спеціалізовані холодильні установки, основне призначення яких полягає в підтримці відповідної температури повітря в кузові або багажному відсіку транспортного засобу. В даний час внутрішнє охолодження рефрижератора або кузова транспортного засобу здійснюється шляхом установки постійного або тимчасового джерела холоду. Так, тимчасові джерела холоду підтримують задану програмою температуру повітря певний проміжок часу, постійні – працюють тривалий період.

Професійне холодильне обладнання для автомобілів широко застосовується в різних сферах діяльності:

 • Обслуговуючими населення підприємствами (великі продуктові супермаркети та магазини, мережі ресторанів і кафетеріїв, пункти швидкого харчування та ін.) – для перевезення продуктів харчування.
 • Великими і дрібними закладами харчової промисловості.
 • Експортерами та імпортерами продуктової ніші – для транспортування заморожених чи охолоджених продуктів харчування, напівфабрикатів і навіть деяких видів і сортів рослин.
 • Логістичними компаніями з власним автопарком.

Автомобільне холодильне обладнання та кондиціонери користуються великим попитом фізичних і юридичних осіб, чия підприємницька діяльність пов’язана з швидкопсувним товаром.

При виборі автомобільного холодильного обладнання та кондиціонерів для машин-рефрижераторів рекомендується звертати увагу на нижченаведені характеристики:

 • потужність і тип управління;
 • різновид холодильної установки (холодильне обладнання з прямим приводом, моделі з евтектичними плитами і холодильні установки автономного типу);
 • тривалість роботи;
 • відсутність / наявність реєстратора заданого температурного режиму;
 • відповідність холодильного обладнання, що транспортується продукції;
 • модель і торгова марка;
 • співвідношення якості і ціни.