ТОВ Холодсервіс

Підбір, продаж, монтаж, обслуговування, ремонт і модернізація фреонового холодильного обладнання. Забезпечення штучним холодом потреб виробництв, підприємств харчової галузі на Півдні України: Херсонська, Одеська, Миколаївська області.

servise_holodilnoe_oborudovanie

Сервісна служба

Холодсервис

Промхолод

avtoholod

Автохолод

Холодсервис

Торгове обладнання

holodilniki_cafe

Технологічне обладнання

20

Будівництво з сендвіч-панелей

null

Сервіс 24/7

Висококваліфікований персонал. Великий досвід роботи. Цілодобове обслуговування 24/7 для клієнтів, які уклали договір на сервісне обслуговування холодильного обладнання.

null

Мінімізація відходів

За багато років роботи ми виробили ефективні алгоритми зберігання продукції, підбору холодильного обладнання та схеми розповсюдження холоду.

null

Енергоефективні рішення

Енергоефективні рішення промисловим підприємствам, аграріям, підприємствам торгівлі.

Запитання та пропозиції щодо співпраці?

Залиште Ваш номер телефону для консультації!

Наша робота

Завдяки новим технологіям, досвіду роботи наших співробітників в сфері автоматизацій і енергозбережень, наше підприємство стає конкурентноздатним, освоює технологію самостійної збірки вузлів і компонування холодильного обладнання з компонентів, автоматики і частин Європейського виробництва, що робить готове обладнання дешевше, ніж в Європі і розширює можливості виконання замовлень клієнтів для реалізації технологічних моментів, пов’язаних з особливостями виробничих процесів.

Рішення для галузей

Новини компанії

Холодильне обладнання для квіткового магазину Херсон ХОЛОДСЕРВІС

Холодильне обладнання для квіткового магазину Херсон ХОЛОДСЕРВІС Телефон для консультації 050-435-4455 НАШІ ВИКОНАНІ РОБОТИ Холодильна камера-вітрина для зберігання квітів Херсон Купити холодильну камеру-вітрину для квітів зі складу у Херсоні з доставкою та монтажем на Півдні України за доступною ціною Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам. Для безкоштовного підбору холодильного обладнання дзвоніть! Холодильні камери для квітів, у…

Детальніше

Будівництво холодильних складів, холодильних і морозильних камер з сендвіч-панелей в Україні Херсон, Миколаїв, Одеса, Каховка, Скадовськ, Генічеськ

Продаж, монтаж промислового холодильного обладнання

«ХОЛОДСЕРВІС» почав свою діяльність 21 рік тому, коли про професійному холодильному і торговому обладнанні чули лише деякі. Крок за кроком, або рік за роком компанія впевнено йшла вперед, долаючи виникаючі на шляху перепони і труднощі. На сьогоднішній день ми є провідним постачальником промислового, торгового, автомобільного, промислового холодильного та технологічного обладнання на Півдні України, а саме в Херсонській, Миколаївській, Одеській областях: Херсон, Нова Каховка, Каховка, Таврійськ, Миколаїв, Одеса. Здійснюємо будівництво холодильних складів, холодильних і морозильних камер з сендвіч-панелей, будівництво овочесховищ, фруктосховищ, морозильних камер для м’яса, риби, напівфабрикатів. Налагоджено співпрацю з провідними українськими та зарубіжними виробниками професійного холодильного обладнання: ТОВ «Мірс» (Liebherr), ТОВ «КАМ», ТОВ «Торговий дизайн», ТОВ «Стор Лтд», ТОВ «Шиссль», ТОВ «Пантек-виробництво», ТОВ «Торгтехника» і ін. Здійснює прямі поставки обладнання з заводів виробників: Carrier, Danfoss, Alco controls, Frascold, Terrafrigo, Bitzer, Copeland, Güntner.

Наша компанія «ХОЛОДСЕРВІС» надає наступні види послуг на Півдні України, а саме в Херсоні, Миколаєві, Одесі, Каховці, Новій Каховці, Скадовську, Генічеську:

  1. Будівництво і технічне наповнення холодильних і морозильних складських приміщень.
  2. Розрахунок систем холодопостачання для складських приміщень, фрукто- і овочесховищ, мінівенів, автобусів, рефрижераторів, комбайнів, тракторів та інших транспортних засобів.
  3. Монтаж камер з сендвіч-панелей. Будівництво холодильних морозильних камер з сендвіч-панелей.
  4. Термоізоляція існуючих приміщень напиленням ППУ, овочесховища під ключ. Зміна конфігурації, модернізація і утеплення існуючих торгових майданчиків, складських приміщень та овочесховищ.
  5. Установка системи моніторингу.
  6. Продаж промислового холодильного обладнання, холодильників, торгового холодильного устаткування, універсальних холодильних вітрин, морозильних скринь, холодильних шаф, автомобільного холодильного обладнання, автомобільних холодильних установок, автономних опалювачів і підігрівачів (Webasto, Теплостар), технологічного обладнання, стрічкових завіс ПВХ, компресорно-конденсаторних агрегатів і моноблоків, повітроохолоджувачів, компресорів, холодильної автоматики, комплектуючих, мідних труб, хладонов, масел на складі і під замовлення.
  7. Сервісне обслуговування професійного автомобільного, торгового холодильного та технологічного обладнання. Терміновий виїзд, діагностика поломки, замовлення оригінальних запчастин і усунення різного роду несправностей.
  8. Ремонт і заправка автокондиціонерів, встановлених в рефрижераторах, автобусах і сільськогосподарської техніки.
  9. Продаж запчастин для холодильних установок і автокондиціонерів.
  10. Продаж, монтаж, технічне обслуговування, ремонт усіх типів автомобільних холодильних установок.

До переваг компанії «ХОЛОДСЕРВІС» відносять: співпраця з провідними виробниками промислового холодильного обладнання; якісне обслуговування; відстеження замовлень; оперативна доставка промислового холодильного обладнання; багатий досвід в проектуванні, будівництві і комплектації торгових майданчиків, складських приміщень, овочесховищ; розробка і впровадження енергоефективних рішень; мінімізація відходів за рахунок впровадження ефективних алгоритмів зберігання, охолодження і заморожування продукції, підбору холодильного обладнання та унікалізації схем поширення холоду; обслуговування клієнтів в режимі 24/7; висококваліфікований персонал.