ТОВ Холодсервіс

Підбір, продаж, монтаж, обслуговування, ремонт і модернізація фреонового холодильного обладнання. Забезпечення штучним холодом потреб виробництв, підприємств харчової галузі на Півдні України.

Наші переваги

ТОВ Холодсервіс

Сервіс 24/7

Висококваліфікований персонал. Великий досвід роботи. Цілодобове обслуговування 24/7 для клієнтів, які уклали договір на сервісне обслуговування холодильного обладнання.

Мінімізація відходів

За багато років роботи ми виробили ефективні алгоритми зберігання продукції, підбору холодильного обладнання та схеми розповсюдження холоду.

Енергоефективні рішення

Енергоефективні рішення промисловим підприємствам, аграріям, підприємствам торгівлі.

Запитання та пропозиції щодо співпраці?

Залиште Ваш номер телефону для консультації!

Наша Робота

Завдяки новим технологіям, досвіду роботи працівників в сфері автоматизацій і енергозбережень, наше підприємство: стає конкурентноздатним, освоює технологію самостійної збірки вузлів і компонування холодильного обладнання з компонентів, автоматики і частин Європейського виробництва, що робить готове обладнання дешевше, ніж в Європі і розширює можливості виконання замовлень клієнтів для реалізації технологічних моментів, пов’язаних з особливостями виробничих процесів.

gavan

Овочесховище для моркви, капусти, буряка, цибулі

ТОВ Агрофірма «Гавана плюс»
Н. Каховка, 2011 р.
Об `єм шести камер: 20 000 м.куб.
Продукти: морква, капуста, буряк, цибуля.
Зберігання: 7000 т.

holod

Виносний холод для Велика Кишеня

Виносний холод
Магазин Велика Кишеня
Миколаїв

iolana

Овочесховище для білокачанної капусти

ФГ «Іолана»
Херсонська область, 2010 р.
Об `єм: 3500 м.куб.
Два склада
Продукт: полуниця, цибулю, помідор капуста
Зберігання: 1800 т.

Наші Клієнти

Новини

Новинки, акції, знижки

«ХОЛОДСЕРВІС» почав свою діяльність 21 рік тому, коли про професійному холодильному і торговому обладнанні чули лише деякі. Крок за кроком, або рік за роком компанія впевнено йшла вперед, долаючи виникаючі на шляху перепони і труднощі. На сьогоднішній день ми є провідним постачальником промислового, торгового, автомобільного холодильного та технологічного обладнання на Півдні України: Херсон, Нова Каховка, Каховка, Миколаїв, Одеса. Налагоджено співпрацю з провідними українськими та зарубіжними виробниками професійного холодильного обладнання: ТОВ «Мірс» (Liebherr), ТОВ «КАМ», ТОВ «Торговий дизайн», ТОВ «Стор Лтд», ТОВ «Шиссль», ТОВ «Пантек-виробництво», ТОВ «Торгтехника» і ін.

Наша компанія «ХОЛОДСЕРВІС» надає наступні види послуг на Півдні України, а саме в Херсоні, Миколаєві, Одесі, Каховці, Новій Каховці:

 • Розробка індивідуального проекту, будівництво і технічне наповнення холодильних і морозильних складських приміщень.
 • Проектування і розрахунок систем холодопостачання для складських приміщень, фрукто- і овочесховищ, мінівенів, автобусів, рефрижераторів, комбайнів, тракторів та інших транспортних засобів.
 • Сервісне обслуговування професійного автомобільного, торгового холодильного та технологічного обладнання. Терміновий виїзд, діагностика поломки, замовлення оригінальних запчастин і усунення різного роду несправностей.
 • Ремонт і заправка автокондиціонерів, встановлених в рефрижераторах, автобусах і сільськогосподарської техніки.
 • Зміна конфігурації, модернізація і утеплення існуючих торгових майданчиків, складських приміщень та овочесховищ.
 • Установка системи моніторингу.
 • Продаж промислового холодильного обладнання, холодильників, торгового холодильного устаткування, універсальних холодильних вітрин, морозильних скринь, холодильних шаф, автомобільного холодильного обладнання, автомобільних холодильних установок, автономних опалювачів і підігрівачів (Webasto, Теплостар), технологічного обладнання, стрічкових завіс ПВХ, компресорно-конденсаторних агрегатів і моноблоків, повітроохолоджувачів, компресорів, холодильної автоматики, комплектуючих, мідних труб, хладонов, масел. На складі і під замовлення.
 • Сервісне обслуговування професійного автомобільного, торгового холодильного та технологічного обладнання. Терміновий виїзд, діагностика поломки, замовлення оригінальних запчастин і усунення різного роду несправностей.
 • Ремонт і заправка автокондиціонерів, встановлених в рефрижераторах, автобусах і сільськогосподарської техніки.
 • Продаж запчастин для холодильних установок і автокондиціонерів.
 • Продаж, монтаж, технічне обслуговування, ремонт усіх типів автомобільних холодильних установок.

До переваг компанії «ХОЛОДСЕРВІС» відносять: співпраця з провідними виробниками промислового холодильного обладнання; якісне обслуговування; відстеження замовлень; оперативна доставка промислового холодильного обладнання; багатий досвід в проектуванні, будівництві і комплектації торгових майданчиків, складських приміщень, овочесховищ; розробка і впровадження енергоефективних рішень; мінімізація відходів за рахунок впровадження ефективних алгоритмів зберігання, охолодження і заморожування продукції, підбору холодильного обладнання та унікалізації схем поширення холоду; обслуговування клієнтів в режимі 24/7; висококваліфікований персонал.

0
Реалізованих проектів
0
На ринку України
0
Об'єктів на сервісному обслуговуванні
0
Наші працівники